Comunitate

Caută

Evenimente
Vă recomandăm
Marathon Piatra Craiului



Marathon 7500



Bike marathon 4 Mountains



Cazare Predeal

cazare


Cazare, Pensiuni, Hoteluri

Parteneri
Zitec - software outsourcing romania

Emisiunea Sport Extrem la Radio București


Alpinet on TwitterAlpinet on Facebook
Bookmark and Share

Rezultate Cupa Muntele Mare 2010 - Vineri, 29 Ian 2010, 13:40, vizitată de 2070 ori



Categoria Elita:

1.MANEA SILVIU Zarnesti 2:03:57
2.PALICI VIOREL Magura 2:06:45
3.MANEA RARES Zarnesti 2:09:30
4.MARC DANIEL Targu Mures 2:25:00
5.CLINCIU LUCIAN Zarnesti 2:25:00
6.BOGYA TAMAS Cluj Napoca 2:46:32

Categoria Feminin:

1.DAN ANDREA Zarnesti 3:07:30
2.ANDREICA ADRIANA Cluj Napoca 3:24:37
3.PLUMBOTA PATRICIA MARIA 3:31:30
4.CHIFU MADALINA Targu Mures 4:13:37
5.GYURKA ZSUZSA Targu Mures 4:16:30
6.MITITEANU MARILENA Cluj Napoca 4:40:15

Categoria Seniori:

1.TOROK JANOS Sancraiu 2:34:04
2.CAMPEAN IACOB Cluj Napoca 4:19:36
3.MITITEANU DINU Cluj Napoca 4:39:17
4.BOGYA ZOLTAN Cluj Napoca Abandon

Categoria Masculin:

1.STOTZ CRISTIAN 2:19:04
2.LOLU CIPRIAN Zarnesti 2:25:00
3.DAN STEFAN Brasov 2:43:40
4.TANASE OVIDIU Sibiu 2:45:27
5.FRATILA CATALIN 2:46:27
6.KOVACS ZSOLT 2:49:09
7.NAGY ADORJAN Turda 2:51:20
8.MUNTEANU DORU Bistrita 2:54:50
9.FLOCA GHEORGHE Rachitele 2:55:00
10.KOZMA AKOS Cluj Napoca 2:59:36
11.MIRCEA GUSTAV Targu Mures 3:00:45
12.BORDEA IONUT Zarnesti 3:01:24
13.CHIFU MIHAI Targu Mures 3:05:27
14.POPA CALIN Turda 3:08:42
15.POP OVIDIU Cluj Napoca 3:19:19
16.MAZILU MIHAI Arges 3:24:30
17.HERMANN LASZLO Cluj Napoca 3:31:12
18.CRISTI CHIRA Cluj Napoca 3:45:37
19.HUMITA ILIE - LIVIU Floresti 3:46:45
20.PRUNDEANU MIHNEA Cluj Napoca 3:51:31
21.MEDGYES LASZLO Huedin 3:51:32
22.UNGUR MIHAI Bistrita 4:11:21
23.CHIOREAN CLAUDIU 4:15:38
24.MORCAN FELICIAN 4:44:30
25.ROSU CLAUDIU 4:45:02
26.SLAVCOVICI MIHAI Cluj Napoca -
27.DIACONU M. ANDREI Cluj Napoca -
28.HAZI DRAGOS Cluj Napoca Abandon

Categoria Incepatori:

1.HODAS COSTI Zarnesti 2:18:37
2.BORDEA IOAN VIOREL 2:28:10
3.BORTOS G. TIBERIU Rachitele 2:39:00
4.BARTOS MIHAI 3:19:27
5.OPVOIU LUCIAN Sibiu 3:22:50
6.STOICA CIPRIAN Alba Iulia 3:24:37
7.MARC MARIA Targu Mures 3:30:56
8.PAPP S. CSABA Cluj Napoca 3:42:14
9.ZAGREAN CATALINA Cluj Napoca 4:01:06
10.VALI BOCARMEA 4:01:38
11.SZEKELY ZSUZSANNA Targu Mures 4:11:03
12.LASZLO TAMAS ARPAD Cluj Napoca 4:11:04
13.COLLER MARIUS Cluj Napoca 5:01:03
14.BELEANU ADRIAN Cluj Napoca 5:02:41
15.DONOVICI CRISTINA Abandon
16.BAJLUT MIHAI Deva Abandon


Andras







Andras Balogh

Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii

Știrile sunt preluate ca atare de la sursele menționate.
Nu ne asumăm nici o responsabilitate pentru forma și conținutul lor.