
| Galeria Foto Alpinet |
Ce sa zic Mihai... Le-ai pozat in gradinuta ta din spatele casei si nu ti-a iesit fundalul cum trebuie?Iar de flori ce sa mai zic...chiar demne de topul alpinet...caruia i-au cazut toate petalele |
Te deranjeaza cumva?:D> Se pare ca "petalele cazatoare" sunt multe din pozele tale din pesteri. O persoana care ne trateaza cu spatele si un click banal la intrarea unei grote...hm...sper ca ai avut bunul simt sa nu le inscrii in top! Pe alte site-uri nu erau acceptate decat decat poze de profil acelea Din moment ce vad ca te deranjeaza, si ma bucur mult pentru asta, o sa mai postez asemenea poze, chiar din balcon. Dca ai impresia ca esti cine stie ce fotograf...pastreaza-ti comentariile pentru tine, e cel mai bun lucru. Poate ca te pricepi la poze dar la a scrie un comentariu si la bun simt, nu ai deloc talent. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 135 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Prin ceata Lazarescu Mihai | Multumesc:) | 11 Mar |
| snowmotion Daniel Humelnicu | tare frumoasa | 6 Mar |
| Simplitate Lazarescu Mihai | da, asa este:) multumesc:) | 19 Dec |
| Ce aveţi cu mine? Septimiu Bizo | place mult! | 5 Dec |
| Magia pădurii de fag Lazarescu Mihai | Multumesc:) | 5 Dec |
| Simplitate Lazarescu Mihai | Multumesc:) | 29 Nov |
| Visând pădurea Lazarescu Mihai | Multumesc tuturor! | 14 Sep |
| Visând pădurea Lazarescu Mihai | Multumesc | 4 Sep |
| blue Daniel Humelnicu | place | 2 Iun |
| Creste, văi, creste... Şerban Sîmbotelecan | Tare faine ultimele poze ale tale! Felicitari:) | 25 Nov |
| Munţi, văi, munţi... (2) Şerban Sîmbotelecan | Pfuai:) | 25 Nov |
| Foamea Lazarescu Mihai | Nu-i calugarul:)) Se pare ca specia asta isi papa masculul dupa imperechere insa:) | 25 Nov |
| În lumea Ciucaşului Teo Paraschiveanu | Faina:) | 25 Nov |
| Little diamonds Lazarescu Mihai | Multumesc:) Da, e 1:2:) | 25 Nov |
| Little diamonds Lazarescu Mihai | Multumesc, Adela:) | 6 Nov |
| Foamea Lazarescu Mihai | Multumesc:) | 1 Nov |
| loc de nunta tavi coroiu | Place mult!:) | 1 Nov |
| Roşu Şerban Sîmbotelecan | Ce faina:) | 17 Oct |
| lumini şi umbre Sergiu Petrovan | Imi place mult!:) | 17 Oct |
| Vedere din Făgăraş Adela Efrim | Hei, hei, minunatul nostru Fagaras! La mai multe ture:) | 13 Sep |
| 1-20 din 135 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |