
| Galeria Foto Alpinet |
foarte interesanta, superb cadrul |
frumos:D> |
Chiar n-am cuvinte... |
jignesti alpinetul mai Stelica cu poze d-astea...nu tu un lac cu flori in prim plan, nu tu un apus cu oameni ganditori, nu tu o expunere superba de 10-20 de minute la stele...nici soarele nu se vede bine |
interesanta imaginea, putin cam confuza totusi (sau poate eu sunt confuz |
Adrian: 30sec, 20mm, f:2.8, pachet de biscuiti, nori, luna, crucea caraiman si busteni. fenomen clasic de proiectie pe nor la lumina lunii. alte nelamuriri? |
Nu mai am nelamuriri, multumesc |
sunt cele doua cruci de la Cabana Caraiman, nu de la Crucea Caraiman...sa inteleg ca e o suparapunere de doua cadre? |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 172 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Talazuri Ioan Şteţca | Astai drumul spre Mordor:D | 13 Oct |
| Crucea Caraiman Stelian Pavalache | Adrian: 30sec, 20mm, f:2.8, pachet de biscuiti, nori, luna, crucea caraiman si busteni. fenomen clasic de proiectie pe nor la lumina lunii. alte nelamuriri? | 13 Oct |
| Alaturi de mama -Nirmala si ingerasul-Mina ana-maria ivan | mai mai.. dar multi abonati la poza asta:D:D:):):). Iliescu: cu placere:-P Emi: nu numai ca doresc sa le scriu... dar iata ca primesc deja emailuri:) | 4 Dec |
| Alaturi de mama -Nirmala si ingerasul-Mina ana-maria ivan | si eu si eu... doresc sa corespondeSC:-D:-D:-D:-D:-D emailul meu: matrimoniale_montane@yahoo.com:-D:-D:-D:-D:-D | 4 Dec |
| Gravity's Angel Al Pinol | frumoasa.... | 10 Dec |
| Oamenii Mării Fotogeografica X | place.. da o cam ia la vale iar pe oamenii aia nu e pic de detaliu.. desi lumina ar fi permis | 24 Mai |
| A fost odata ca niciodata... cătălin pobega | nu-i bine bre... nu-i bine:) | 10 Apr |
| A place like home... Sorin Rechiţan | bei Rechitzane.. ma facushi sa ma instalez ghini in scaun.. cu mainile la ceafa... si sa urmaresc slideshow-ul... si numa ce ma incalzesc.. cand fleoshc... finish.. da`poi ii frumos?:) dragutza (imaginea):) | 22 Mar |
| Vântul puternic Petru Şuţchi | ... coafura rezista...:-D | 22 Mar |
| To Live is to Die Daniel Humelnicu | :) io cred ca dumnezeu e African:D... hai mai ce naiba... in romaneste nu mergea? sau dumnezeu ii mai aproape de englezoi?... hmmm nu se prea vede:) | 10 Mar |
| Remember Claudiu Szabo | Tu iesti cornu` vetzii mele, tu iesti stiaua de pie cier, ca cand eu gandeiesc la iele, pot sa mor.:D :-P | 8 Mar |
| Small chat at 5500m high Cristian Torica | Bravos... toata stima. | 8 Mar |
| Ssssstar... Iulian Cozma | Iulian... tu facushi urmele alea inainte?... sa dea bine la cadru:).. lumina de pe obrazul drept al tipei.. ma derancjeaza un pic:).:-P | 3 Mar |
| Aerozone Al Pinol | parca`s la judecata imparateasca. | 8 Feb |
| Skiorul... Iulian Cozma | eleganta tare bre. | 8 Feb |
| Misty Wood Sorin Rechiţan | Superba | 6 Dec |
| Toamna Ducu Gheorghiescu | :) | 20 Nov |
| Getting lost Al Pinol | Grafica de zile mari... (detaliu, poveste, compozitie) | 20 Sep |
| promisiune Adi Valean | Rafiserv - Romania Peru 2005 - Este o expeditie sponsorizata integral de RAFISERV Pitesti. Parteneri media:National Geographic Romania, Yama Studios, Azero | 20 Iul |
| fara titlu Adi Valean | Rafiserv - Romania Peru 2005 - Este o expeditie sponsorizata integral de RAFISERV Pitesti. Parteneri media:National Geographic Romania, Yama Studios, Azero | 20 Iul |
| 1-20 din 172 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |