
| Galeria Foto Alpinet |
Tuluoaie ce serpentine, mai ceva ca pe Feleac! |
da, am fost asta vara si este foarte spectaculos. din acest punct de vedere, se poate lua la "intrecere" cu transfagarasanul. |
Frumooos! La anu', cu bitza pe el! |
Cam ai de pedalat |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-54 din 54 | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| vara, toamna sau iarna? Ioan Panaite | Super tare, imi place. | 9 Oct |
| Lila Adela Efrim | Foarte faina poza. | 9 Oct |
| Călătorie spre centrul pământului... Livius Almajan | Super faina, unde erati in ce pestera? | 9 Oct |
| Scarita Belioara eduard benedek | Multumesc, ce picnic bun am avut acolo cu slaninuta :-D | 9 Oct |
| Copac la inaltime eduard benedek | Multumesc:-P | 9 Oct |
| Cabana Popradské Pleso din Muntii Tatra eduard benedek | Nu as mai fi plecat de acolo:-P | 9 Oct |
| Fluturas de Chei eduard benedek | Multumesc:-D | 9 Oct |
| De dupa perdea Adela Efrim | Superba poza si descrierea:) | 12 Aug |
| Smocking Antoniu Bumb | Faina poza, parca este desprinsa dintrun vis.:-D | 12 Aug |
| bariera intre doua anotimpuri Cătălina Bocan | Faina poza:) | 12 Aug |
| Antonio fa fredo... Antoniu Bumb | Foarte faina poza:-) | 30 Iul |
| Un altfel de avion eduard benedek | Era foarte cumintel, s-a lasat prins usor:-D | 25 Iul |
| Edi eduard benedek | Multumesc:-P | 25 Iul |
| Tatra Dan Izvoreanu | Frumoasa poza.:-) | 17 Iun |
| [1-20] [21-40]< | 41-54 din 54 | |