
| Galeria Foto Alpinet |
mmmm...ce fain... |
Multumesc |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 33 | > [21-33] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Padiş Cosmin-Ovidiu Stan | O parte de Rai. Superb! | 30 Apr |
| Brânduşele vă salută Cosmin-Ovidiu Stan | Foarte frumos. As vrea sa fiu acolo acuma.:-P | 30 Apr |
| Ciuf de pădure Lazarescu Mihai | Superb... | 19 Ian |
| Steluţa Bianca-Andreea Molnar | Multumesc:-D | 7 Ian |
| Ghiocei pentru femei alex badea | Frumosii vestitori ai primaverii..pur si simplu ii ador.:-D | 10 Mar |
| Multicolor alex badea | Ai niste poze superbe. Si floricelele astea is minunate... Felicitari!:-D:D | 10 Mar |
| zum zum Ady Rangu | La multi ani!:-D | 10 Mar |
| Undeva in Paring... Claudiu Craciun | La multi ani!:-D | 10 Mar |
| subsemnatul Collarini Mario | La multi ani!:-D | 10 Mar |
| spre vf. Padina Închisă Marius Pantelimon | La multi ani!:-D | 10 Mar |
| Pollux 4092m - Alpii Penini Viorel Ovidiu Oprea | La multi ani!:-D | 10 Mar |
| Eu in elementul meu alex badea | :)) pupici:-D:-D:-D | 27 Oct |
| eu deasupra lumii Bianca-Andreea Molnar | :)) pup | 27 Oct |
| Eu in elementul meu alex badea | Mersic pentru comenturi pe hi5. frumoase poze ai..vezi ca si eu am ceva poze aici...:-D:-P | 27 Oct |
| bobbo Popovici Bogdan | La multi ani!!!:-D | 6 Iun |
| Eu in elementul meu alex badea | mda....adevarat cerul tau e mai frumos decat al meu...si totusi de ce ai zis ca sunt precum cerul...ca tot lipseste? | 10 Apr |
| poza mea Trascau Corp | La multi ani!!!!! Mai Axante sa cresti mare....:-P:-D:-P:-D | 26 Mar |
| eu deasupra lumii Bianca-Andreea Molnar | Va multumesc!!!:-P:-P:-P | 24 Mar |
| CMCA 2008 Ionuţ Soare | Iti multumesc...se pare ca a fost si ziua ta...iti urez si eu un sincer La multi ani!!! | 24 Mar |
| Ich Rodica Farcaş | Iti multumesc...:-P | 24 Mar |
| 1-20 din 33 | > [21-33] | |