Munţi, văi, munţi... (2)

Înscrisă de: Şerban Sîmbotelecan
Munţi, văi, munţi... (2)
Data publicării: : 9 Nov 2011, vizualizări:: 3338
Localizare geografica: România, Muntii PARING
Descriere: Noiembrie 2011 in rezolutie mai mare http://sserban.blogspot.com/2011/11/munti-vai-munti-2-continuarea.html
Şerban Sîmbotelecan - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Sergiu Petrovan, Vineri, 11 Nov 2011, 3:21

Superbitate!!!!

Daniel Ionescu Daniel Ionescu, Vineri, 11 Nov 2011, 10:42

Imi place tare mult!
O sa o vedem si ca wallpaper?

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Vineri, 11 Nov 2011, 14:35

Multumesc.
Un mail si o pot trimite cui o doreste wallpaper.

Fără foto Adrian Herghelegiu, Vineri, 11 Nov 2011, 17:41

e aproape fantastica! foarte frumos:)

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Vineri, 11 Nov 2011, 17:42

Multumesc, Adrian.:)

Dragos Dula Dragos Dula, Sâmbătă, 12 Nov 2011, 19:03

Minunata!

Fără foto Dan Loghin, Luni, 14 Nov 2011, 7:51

Da.

Lazarescu Mihai Lazarescu Mihai, Vineri, 25 Nov 2011, 23:28

Pfuai:)

Dan Oros Dan Oros, Luni, 28 Nov 2011, 0:44

Extraordinara!!!

Fără foto Camil Pătraşcu, Vineri, 2 Dec 2011, 19:52

Superba!

Daniel Humelnicu Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet , Joi, 8 Dec 2011, 13:10

de vis!

Fără foto Eduard-Ştefan Dumitru, Miercuri, 21 Dec 2011, 8:02

M-a lasat fara cuvinte!

Sebastian Lucaci Sebastian Lucaci, Sâmbătă, 31 Dec 2011, 21:35

o atmosfera deosebita

Fără foto roxana O, Duminică, 8 Ian 2012, 2:09

Ce dor nebun si ce amintiri frumoase legate de Parang a trezit in mine imaginea asta minunata...:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Şerban Sîmbotelecan
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 560
  > [121-140] [141-160] [161-180] >>
FotografieComentariuData
Melanj
Ileana Toma
Inca o data frumos:)
5 Nov
Adunare pentru Sfatul de Iarna
Ileana Toma
Frumos!
5 Nov
remake
mihai-ian nedelcu
Bun "remake"-ul!
4 Nov
peretele nordic
mihai-ian nedelcu
Tare faina-i!
4 Nov
-
Livius Almajan
Tare frumos!
3 Nov
-
Livius Almajan
Excelent!
3 Nov
Forever
Dorin Bofan
Superb!
3 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Ajung si astea!:-)
2 Nov
Apusul de pe Cârja
Şerban Sîmbotelecan
Da, Mihaela, din nou acasa:-)
A fost incredibil de buna vizibilitatea!
2 Nov
Apusul de pe Cârja
Şerban Sîmbotelecan
De acolo! Cu un pic de rabdare sa astepti apusul... se ivesc si ocaziile astea;-)
1 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Va multumesc!
1 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Multam, Hume!:-)
1 Nov
Fortăreaţa
Şerban Sîmbotelecan
Nu, este grupul din fata a Tre Cime di Lavaredo (eram la capela). Nu am avut harta detaliata la mine, asa ca nu am postat numele ca sa nu gresesc.
26 Oct
Fortăreaţa
Şerban Sîmbotelecan
Multumesc!
26 Oct
Tre Cime di Lavaredo
Şerban Sîmbotelecan
Multumesc Adrian. Am avut si un "filtru de ceata" care a facut mai interesanta imaginea, adica filtrele mele graduale se abureau imediat, deoarece eram in nor.:-D
26 Oct
lumea norilor
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
Excelent, doar ca mie imi placea alta mai mult.:-D
13 Sep
Oaa!
Şerban Sîmbotelecan
:-D
13 Sep
Arhipelaguri
Şerban Sîmbotelecan
Da, filtrul ala plus ceva "recuperari de detalii" din umbre, din RAW...:-)
13 Sep
Ocolaşul Mare
Şerban Sîmbotelecan
Mulțumesc!
10 Sep
Cabana Dochia
Şerban Sîmbotelecan
sau cort:-)
10 Sep
Comentarii înscrise de Şerban Sîmbotelecan
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 560
  > [121-140] [141-160] [161-180] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026