
| Galeria Foto Alpinet |
Poza de desktop clar |
Multumesc mult Andrea!, esti draguta |
Mai frumos, nu se poate primavara!! Felicitari!! |
geniala... |
Multumesc frumos! |
interesanta ca si cromatica, dar pe unde e focusul? pe floricelele albe care nici nu se vad din cauza cropului? care e subiectul? daca macii sunt subiectul (ordin de marime) pai ei trebe sa fie in focus. |
Catalin, comentariul tau pare de natura mintala si se potriveste de minune acestei lumi digitale in care traim. Poate ar fi mai bine sa incerci si o perspectiva sentimentala? Altfel spus pozele pot fi minunate si vazute cu sufletul, nu numai prin prisma parametrilor tehnici (mai mult sau mai putin nimeriti). |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-54 din 54 | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| vara, toamna sau iarna? Ioan Panaite | Super tare, imi place. | 9 Oct |
| Lila Adela Efrim | Foarte faina poza. | 9 Oct |
| Călătorie spre centrul pământului... Livius Almajan | Super faina, unde erati in ce pestera? | 9 Oct |
| Scarita Belioara eduard benedek | Multumesc, ce picnic bun am avut acolo cu slaninuta :-D | 9 Oct |
| Copac la inaltime eduard benedek | Multumesc:-P | 9 Oct |
| Cabana Popradské Pleso din Muntii Tatra eduard benedek | Nu as mai fi plecat de acolo:-P | 9 Oct |
| Fluturas de Chei eduard benedek | Multumesc:-D | 9 Oct |
| De dupa perdea Adela Efrim | Superba poza si descrierea:) | 12 Aug |
| Smocking Antoniu Bumb | Faina poza, parca este desprinsa dintrun vis.:-D | 12 Aug |
| bariera intre doua anotimpuri Cătălina Bocan | Faina poza:) | 12 Aug |
| Antonio fa fredo... Antoniu Bumb | Foarte faina poza:-) | 30 Iul |
| Un altfel de avion eduard benedek | Era foarte cumintel, s-a lasat prins usor:-D | 25 Iul |
| Edi eduard benedek | Multumesc:-P | 25 Iul |
| Tatra Dan Izvoreanu | Frumoasa poza.:-) | 17 Iun |
| [1-20] [21-40]< | 41-54 din 54 | |