
| Galeria Foto Alpinet |
Po-dragu de el! |
Ca-i frumos! |
Asta-i fiu-meu. Are 9 ani, i-am pus Pentaxu' in mana (obiectiv de 29mm) si i-am explicat cum se expune, restul a facut singur. Daca avea si un polarizor iesea si mai bine. |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Primăvară în Munţii Gutâi Sorin Rechiţan | Mai bine scoteai omu' din poza. | 5 Sep |