Singur

Înscrisă de: Bogdan Popescu
Singur
Data publicării: : 25 Oct 2003, vizualizări:: 3225
Localizare geografica: România, Muntii ALMAJULUI si LOCVEI, Orsova
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Claudiu Enescu, Luni, 27 Oct 2003, 2:11

Chiar ca-i singur. Foarte frumos compusa. Iar atmosfera putin pacloasa ajuta subiectul. Daca era soare si frumos afara nu mai era acelasi lucru.

Ioan Kiszel Ioan Kiszel, Marţi, 28 Oct 2003, 9:26

Este un copac mort. Nu stiu daca fiecare mort
este singur?!

Fără foto Lucian Hulban, Marţi, 28 Oct 2003, 15:00

"He seems alone and silent..."

Fără foto Cristina Dumitrescu, Sâmbătă, 8 Nov 2003, 12:46

"... and so sad"

Fără foto Nicoleta Tincu, Duminică, 23 Nov 2003, 18:53

nu asa de singur..isi are umbra

Dan Izvoreanu Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet , Miercuri, 26 Nov 2003, 20:50

Frumos si infiorator.

Fără foto Geo Bivuac, Duminică, 14 Dec 2003, 23:45

Singur singurel si cu gindul tot la el.-Bivuacul

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Bogdan Popescu
FotografieComentariuData
O parte din Romania mea
Bogdan Popescu
Lia, catunul Ghetar (cum apare pe Alpinet) sau Ghetari (cum zic ei) e la 5 minute de Pestera Scarisoara.
Se poate ajunge la el fie pe drum forestier - pe Valea Ordancusei (am vazut destule masini parcate langa centrul de informare turistica), fie pe drum marcat din aceeasi vale, de langa Moara lui Ivan. Nu stiu cum este drumul pentru masini, dar cel pentru alpinetzi este absolut minunat.
Poza este facuta imediat cum iesi din padure si intri in catun, si nu-ti vine sa crezi ce repede poti ajunge in rai, atata este de frumos.
24 Dec
Degete de gheata
Bogdan Popescu
Al, iti multumesc si pentru nota si pentru comentariu.
Venind de la tine, un adevarat maestru al imaginilor din adancuri, au o valoare si mai mare pentru mine.
22 Dec
Peisaj "ruginiu" :)
Bogdan Popescu
Chiar se pregatea de ploaie, ai nimerit-o din plin:-)
2 Dec
Spre cheile Galbenei
Bogdan Popescu
Ai dreptate Hume, am mai avut ceva de mers pana la chei, dar am pus destinatia ca titlu.
Mergea si "aproape de Crisul Pietros", dar la Galbena era gandul meu atunci (aku recunosc ca mi-ar fi placut sa dau si peste o cascada...:-D, dar n-am avut noroc)
2 Dec
Comentarii înscrise de Bogdan Popescu
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026