
| Galeria Foto Alpinet |
Stiu cat de greu este sa surprinzi o soparalita din asta, care-i ca argintu' viu, pacat ca nu este si coada clara. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 77 | > [21-40] [41-60] [61-77] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Refugiul Varful Ascutit Anca-Oana Ignat | Super reusita toata seria....felicitari, si la mai multe poze:-) | 9 Apr |
| Mă aplec în faţa dumneavoastră Antoniu Bumb | Faina fotografiie...al dracu' poveste:-) | 5 Apr |
| La Şirnea Dorel Melinte | Faini norii aia....dar cam neclara...:? | 4 Apr |
| Coborare Nicolae Oprea | :-D cam asha-i... | 22 Mar |
| Canionul Sucha Bela Zoltan Siska - Szabo | Cred ca scara aia o reconstruiesc din viitura in viitura! | 22 Mar |
| Zig-zag Daniel Constantin | Ametim de la atatea zig-zag-uri:-D:-D.......poza ii frumoasa,:? putin contrastu daca era mai accentuat vorba luicosmin | 22 Mar |
| Sursa vremii Gabriel Saramet | fain peisajul si dine incadrata poza...felicitari 10. | 22 Mar |
| Primavara in Piatra Mare Mircea Olaru | 10 pentru claritate....fotografiia:? | 22 Mar |
| O sa ma fac si eu mare Mircea Olaru | :-D | 22 Mar |
| Simfonia primăverii - albastru ANDREI DUDESCU | Superba poza felicitafi.....10. | 22 Mar |
| in ochelari Adrian Uritescu | :-D | 19 Mar |
| Norii mei Paul Binder | Pentru ca ii prima poza ai un 10 de la mine...:-) | 19 Mar |
| Soarele in Noiembrie Paul Binder | Prea puternic soarele...:? | 19 Mar |
| o mica amintire din tara Cătălin Barbu | A venit craciunu...:-D | 18 Mar |
| La Poarta Raiului Alin Tănase | FRUMOS..foarte bine incadrata si conditiile meteo au tinut cu tine:-)...10 | 18 Mar |
| "Fripturică, cozonaci, bărbăţelului să-i faci..." Sorin Rechiţan | Reusita poza... | 18 Mar |
| Creasta Cocoşului Sorin Rechiţan | Faina toata seria:-) | 18 Mar |
| pe partie Adrian Uritescu | Poza de top...frumoasa:-) | 16 Mar |
| Jump Nicolae Oprea | Aterizarea a fost mai blanda pentru ca zapada era mare si afanata:-) | 15 Mar |
| Jump Nicolae Oprea | :-D Lucianalea nu sunt picatzele, sunt bucatzi de zapada cum si-a luat avant:-)...oricum personajul din imagine traieste pentru tot ce inseamna extrem:-) | 15 Mar |
| 1-20 din 77 | > [21-40] [41-60] [61-77] | |