
| Galeria Foto Alpinet |
Gasesti intotdeauna o lumina interesanta... |
Frumoase umbrele astea prelungi... |
umbrele alea lungi... is de la lumina interesanta frumos... nu vad ce ash mai putea zice |
Este si pirtie acolo? |
Daca iti place schiul, poti sa iei si doagele cu tine... daca e si soare, e ca in aceasta imagine de basm!!! |
Si daca imi lipseste doaga? |
Am dat din greseala o nota mica (7). Scuze, dar s-a dus scrolul de la mouse. |
Doamne, cat de frumoasa e poza asta... Omuletii aceia care stau in zapada... Am dat de ea intamplator, asociat cu un articol. Cate comori mai sunt ascune pe alpinet? Mai adminilor, in cel 25000 de poze mai faceti niste linkuri speciale, de ex comori de frumusete subiectiva, scoateti cate 10 poze pe saptamana la suprafata, ca melodiile retro, nu lasati totul la indemna topului... Felicitari petnru poza |
super cadrul acesta! un loc mirific. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20]< | 21-34 din 34 | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Umbrele Camil Iamandescu | Poate ca Mihai are dreptate, nu-l pot contrazice dar mai curand nu-l aprob (nu-i un afront pentru Mihai). La mai multe. | 8 Ian |
| Cununa Camil Iamandescu | Toata seria m-a impresionat nespus. Si probabil ca vremea buna dar mai sigur, ca cel care a oprit timpul in loc a avut cea mai mare contributie la aceste imagini faine. Felicitari pentru toate. | 8 Ian |
| Cerdacul Stanciului Cristian Marinescu | Imi place cum ai vazut tu Cerdacul, deasemeni si cum cade lumina. | 15 Dec |
| S.O.S. Eugeniu Teodorof | Mda! Tare trist. Indraznesc sa spun ca-i fosta cabana Piatra Mare, iar Alin cred ca are dreptate, trebuie sa ajunga in top ca un SEMNAL DE ALARMA la ceea ce se intimpla in muntii nostri si pe potecile lor. | 1 Nov |
| varfuri... Nicolae COMŞA | Ai incercat vreodata sa faci un calendar? | 28 Oct |
| La capatul unui vis Petrescu Raluca Laura | Ar putea avea dreptate Dan, dar asa cum e cred ca e bine incadrata. | 26 Oct |
| Caprioara de Botoşani Bogdan Popovici | Cum potzi reushi o astfel de imagine u CMENA, HABAR N-AM, presupun ca digital, dar oricum "te invidiez". Felicitari pentru reushita.
| 20 Oct |
| zăpada Călimanilor Adrian Cantemir | Imi place poza, mai ales "virginitatea" zapezii. Asta itzi da totdeauna senzatia de "prim explorator". Iar lumina... habar n-am cum ai facut dar cred ca ea da frumusetzea pozei. | 19 Oct |
| evening sun Bogdan Ioniţă | Imi place poza, nu shtiu ce-mi place,dar imi place. Cat despre echipamentele digitale... Cam asa-i, dar nu trebuie uitata starea emotionala care itzi spune ca trebuie sa faci poza respectiva. | 19 Oct |
| Inca un sfirsit de zi Petrescu Raluca Laura | Pozele tale imi plac tare mult. Chiar ma oftic ca nu-s din Romania. (Greshesc ?) | 19 Oct |
| Un val de lumina Petrescu Raluca Laura | Super. Parc-ar fi o pictura.
| 19 Oct |
| Fluture Adrian Belu | Fain fluture, zau asa! | 19 Oct |
| Călimăneşti catalin scobiola | Fascinantă. Sunt tentat să spun că-i prea mult albastru, dar cred că tocmai asta mă atrage. | 4 Oct |
| Bujori de munte catalin scobiola | Încântătoare poză, e minunată. Cât despre locul unde-i făcută poza, cred că nu sunt Munţii Baiului, deşi asemănarea e foarte mare. Poate greşesc, aşa că rog autorul să ne spună unde e făcută. Aştepăm. | 4 Oct |
| [1-20]< | 21-34 din 34 | |