
| Galeria Foto Alpinet |
une-i blocu asta... de se vede Cârja ashe bine si mai ales din unghiu' asta |
Unul din blocurile de la intrare in Vulcan |
Au şi localităţile de pe Valea Jiului avantajele lor, un exemplu cât se poate de clar fiind fotografia de faţă. Oare cui nu i-ar plăcea să deschidă geamul, să respire aer curat şi sa admire un asemenea peisaj în fiecare zi? |
mdeh... numa nu in Vale ma gandeam io ca tre sa fie din Vulcan sau prin zona, ca din Petrosani se vede altfel... |
Fericitule! ":x" |
Mai aveti apartamente libere? |
Asa! Sa crape de ciuda Sibienii care se uita de pe balcon la Fagaras! Sau sa ne bucuram toti...parca suna mai bine. |
de la geamul cui? |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Pe-nserate... zoltan miklos | Ar trebui schimbat numele din "Pe-nserate" in "Rasarit" ;) | 28 Dec |
| Mă zbat între lumină şi întuneric. De sus, cat cu privirea să aflu soarele de unde vine... Alex GĂVAN | Credeam ca nu mai termin de citit mesajele de mai sus:-D...nu prea le am eu cu felicitatul... dar FELICITARI!!!..minunata imagine | 14 Mai |
| Şerpuind prin Valea Pietrele zoltan miklos | Vrei sa-mi faci in ciuda k n-am fost cu voi la cupa?:-D | 13 Mai |
| La sedinta foto Radu T | Zoom-ul a fost de 10x, dar acum am observat ca am scris Panasonic in loc de Olympus C-740UZ:-? | 13 Mai |
| poza unei prietene dragi.adi.insula plutitoare bratu gheorghe | A 3-a poza "random"...si am revenit :-? | 26 Apr |
| poza unei prietene dragi.adi.insula plutitoare bratu gheorghe | Cred ca s-a blocat aici "random"-ul:) | 26 Apr |
| Alungând norii Octavian Radu Topai | ...si inca ceva....vreau si eu in excursie...car 1/2 din bere:-D | 28 Iul |
| Alungând norii Octavian Radu Topai | Felicitari pt. poza! Ai un 10 de la mine:-D | 28 Iul |
| Străjerul Radu T | Expunerea a fost de 6-8 secunde..nu mai stiu exact...iar lumina din fundal era cea a lunii...n-am folosit alte efecte... | 18 Mar |
| La atac Radu T | :-D | 26 Feb |
| Pauză... Radu T | Am avut parazapezi (confectionate dintr-o:D parapanta)..da nu le-am mai gasit...oricum inca nu era zapada mare:) | 26 Feb |
| Portocale din padure ANDREI DUDESCU | La cum a scris Vali Spirea...ma asteptam sa gasesc ceva extraordinar intre pozele sale....dar n-am gasit nici o poza:) Ai un -10 de la mine...din cauza calitatii:-D | 26 Feb |
| De la geam :) Radu T | Unul din blocurile de la intrare in Vulcan | 23 Feb |
| Cortina se trage... actorii intră-n scenă Gheorghe Parnichi | Merita fotografia asta un loc bun in TOP... Chiar asa...tu ai scuturat bradu' din stanga:-D | 22 Feb |