
| Galeria Foto Alpinet |
Arhicunoscuta, arhivazuta... Eu inca nu am avut placerea... |
Wow!!! Ce loc fain. Foarte bine surprins. |
"Arhicunoscuta, arhivazuta... " - si totuşi mulţi nu o conusc, şi/sau nu au văzut-o (aşa). Cel mai mult î-mi place că cu totul că apa era mică, ai ales un cadru din care să se pare că e foarte mare. De ce nu o pui în top? Felicitări, Claudiu, dacă tot nu pot să-ţi dau o notă bună |
E obiectiv turistic pentru toti, are si halta CFR |
Vezi ca ti-or picat neshte stropi pe obiectiv |
Ar fi fost fain ca dupa ce urmaresti cu ochii cascada pe tot parcursul ei, un parcurs dinamic, sa fi prins si finalul ei, loc in care sa-ti odihnesti putin privirea. Asa se termina prea brusc, ti se pare ca e neterminata poza. E ca si cum s-ar termina subit o carte in timpul "punctului culminant". Bineinteles eu nu stiu cum erau conditiile acolo, daca te puteai da mai in spate sa intre mai mult sau nu. Cand mai mergi pe acolo ai putea (daca e posibil) sa faci o poza o idee mai din dreapta, sa prinzi mai bine schimbarea de directie a suvoiului din stanga. Felicitari si spor la treaba |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 566 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Una din cascadele de la Kapuzbaşi Theodor Bunica | Tu vezi cât praf aveai / ai pe obiectiv?:-( | 7 Mai |
| love... is in the air Daniel Humelnicu | Dacă aş nota cu 10... ar fi jumi-juma; Hume - Emi. | 6 Mai |
| Hunting... ady beleanu | Nu-i Fuji? E HDR? Eu credeam că-i pe film...:-( | 6 Mai |
| Sunt tare mândru! Florina Lupis | Da' ce? Dacă în Dubai or făcut pârtie de schi, noi de ce n-am avea păuni în Crai?:-D | 6 Mai |
| dublă Daniel Humelnicu | N-ai patruzeci-de degeaba!:-D | 5 Mai |
| navetă... Daniel Humelnicu | Da!... deja-s cu unghia-n gât:-D | 5 Mai |
| Mănăstirea Bârsana Bogdan Tudose | Ai dreptate Alex. Dar să vezi satisfacţie când ajungi şi la alte biserici maramureşene "neincluse" în circuitul turistic. | 3 Mai |
| Tihna Dan Izvoreanu | Aici chiar era indicat să NU pui ramă!. Acoperişul şi bordura balconului s-ar fi prelungit în mod fericit în chenarul "negru Alpinet" :-D. Şi parcă voiam să văd complet şi clădirea din stânga (Muzeul). | 2 Mai |
| Apă subterană Pavol Kocis | Oho... bine ai venit.:-D Da! ştiu că ai ce ne arăta.:-D | 24 Apr |
| ...uită-te-n ochii meeeei... Sebastian Romanescu | E mascul! | 21 Apr |
| - Andreea Diana Sănduloiu | Faină... faină atitudine! | 21 Apr |
| Decebal Emi Cristea | Şi? pe malul celălalt al Dunării? Vis-a-vis? Ce ar trebui sculptat?:-D | 21 Apr |
| Vf Arjana Daniel Humelnicu | Salută-le din partea mea. | 3 Apr |
| în lumină Daniel Humelnicu | Floarea albă e albastră / Hume zis... "mână măiastră".:-D | 3 Apr |
| Trecatoare Gelu T | Când voiam să ma iau dupa Hume (şi după Dan Tăuţan) exact la acest personaj mă oprisem cu selecţia. Mi-ai luat-o-nainte.:-D. Tre să "sap mai adânc"... | 27 Mar |
| Purple Sorin Rechiţan | Doah... tocma' se-ntorcea omu' obosit acas' de la serviciu şi cân' se uită-n stânga ce văzu: iaca peisagiu. Noroc că avea la el cinci-deu' şi pe de-asupra cu teleu cu tot. Amu' între noi fie vorba: altădată o fo' mai mult noroc. (Ex. Smarald):-D | 7 Mar |
| Munţi de piatră şi lumină Theodor Bunica | Şi io ştie o poezia: frumos luna la Romania.:-D | 26 Feb |
| Asa nu... daniel morar | :-D Faine poveşti...eu în 2006 eram, încă, cu rucsac cu cadru (de Prodcomplex). Am două, în stare f. bună. Atâta m-or "bătut la cap" pretenii (a se citi - ironii) încât am făcut şi eu "schimbarea".:-D | 15 Feb |
| De pe Brana Caprei daniel morar | :-D:-D:-P Bine c-ai recuperat cardu':-P | 13 Feb |
| In coarda... Livius Almajan | Vezi? de asta mi-i groază... la ieşire.:-P | 13 Feb |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 566 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |