| Galeria Foto Alpinet |
Superb, felicitari! |
De vis! Mulţumesc! |
Unde-ai gasit un loc asa inalt pentru a poza versantul vestic? |
Superba panorama! Pcat ca se vad urmele de la imbinari |
Pe bune acum... Te invidiez |
Superbe culori! |
Pentru asa o dedicatie trebuie sa-ti multumim in cor. |
In momentul asta nu exista o ea in viata mea asa ca... |
Vezi Mihai e pentru noi. |
Absolut exceptionala! |
Saaaaaaaaa-mi traaaaag ceasul........ Jos palaria si tot ce mai aveti.... |
Daca nu ma insel, este vorba de peretele Vaii Gaura, iar fotografia trebuie sa fi fost facuta de prin Magura. |
Mersi, excelenta panorama. |
Aaaaa....mut de admiratie! 10(x)! ▲curiozitate si la mine: aduce a locatie sat Magura...ma insel?▼ |
uaaaaaaaaaaa, Bucegiiiiiiiiii |
Si pentru tine, Viorel Negoita... |
Locaţia fotografului îmi pare undeva în apropierea pasului Bran. Aşa-i? |
imi spune cineva cum descarc aceasta poza superba? va rog! |
Superba imagine... Iustina, presupun ca folosesti MS Internet Explorer. Daca da, gasesti poza prin menu astfel: Tools / Internet Options / General / Settings (la Temporary Internet Files) / View Files... In fereastra care se deschide gasesti toate fisierele pe care le-a accesat browserul tau in ultima vreme. Ordoneaza-le descrescator dupa "Size" si apoi "type" si gasesti grupate cam toate swf-urile cu panorame de la Alpinet. Au descrierea "Shockwave Flash Object" si denumiri ciudate. De exemplu MTk3ZWQ1OGMwYzc2ZWJmMjc2NzBjMDI5YzhmZWEyYWfoto_27621.swf este fisierul cu poza de mai sus. Ca sa-l vezi, downloadeaza si flashpla.exe de pe web. Succes & scuze pt comentariul prea lung si detaliat |
multumesc pentru cadou... |
Si eu cred ca e din Magura |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 92 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| rainbow Daniel Humelnicu | Super misto:D | 14 Sep |
| Resurrection bay II Sorin Colac | iso 800 | 19 Oct |
| Titan II Sorin Colac | Cel din stanga. | 19 Oct |
| Titan III Sorin Colac | 400mm | 19 Oct |
| Quetzalcoatl Sorin Rechiţan | Da...foarte fain. | 4 Sep |
| Eiger şi Monch Emi Cristea | Nice man.:-D | 24 Aug |
| Neets Creek III Sorin Colac | Pestele nu era congelat. Ursi negri sunt mai mici. Un adult cantareste intre 100kg si 300kg.:-D | 23 Aug |
| Neets Creek I Sorin Colac | 400mm cu senzor aps. 640mm. | 23 Aug |
| Neets Creek II Sorin Colac | 400mm. APS | 3 Aug |
| Couvercle Sorin Rechiţan | Da Sorin! Super! | 1 Nov |
| getting high in the OuterSpace Alex GĂVAN | True Alpinet!!!!!!!!! | 28 Sep |
| Gone fishing Sorin Colac | La 20 de metri.:-D | 1 Sep |
| Hard Wear... Sorin Rechiţan | Prea tare! Bravo nea Sorin!:-D | 19 Iul |
| Rochefort Sorin Rechiţan | Super! | 6 Iul |
| Visam... in alb-negru Emi Cristea | Da Emi! Imi place!:-D | 26 Nov |
| Thin red line... Sorin Rechiţan | Da Sorin, bravo! :-D | 22 Nov |
| Autumn dance III Sorin Colac | Da. | 19 Oct |
| Eclipsă pe Budislavu Camil Pătraşcu | Deosebita, zece!:-D | 17 Oct |
| Fagaras Iulian Cozma | Nu imi place ca ai trecut la Nikon dar cel putin ai ramas un bun fotograf. | 31 Iul |
| Timiditate Sorin Rechiţan | Bravo Dle. Sorin!!! | 28 Iul |
| 1-20 din 92 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |