
| Galeria Foto Alpinet |
Mai stii care e treaba?? A iesit bine. Trucuri frumoase in continuare. |
Foarte interesanta... ai avut ochi bun |
Ti-am dat 2 dar din greseala.. Am vrut sa-ti dau un 10. Cum se poate corecta aceasta greseala? |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Mai sus de noi toti Pobleanu Iulian | Te rog frumos poti sa-mi spui cine mai e cabanier la Barcaciu? si daca ai un nr. de telefon de acolo. | 20 Dec |
| Apus la Athos Dan Moldovanu | Oameni buni, nu ati inteles ca este din aceiasi serie de poze si respectivul(Andronie Mihai) care a postat-o in luna Aprilie a luat poza de pe alt site, insusindusi-o in mod ilegal. Astept, poate va intra si isi va cere scuze public, si sa spuna sursa de unde o are. E greu de crezut ca a fost in acelasi loc si cu acelasi tip de aparat. | 17 Dec |