
| Galeria Foto Alpinet |
ce canon? |
de la asta te-ai ratacit tu de ceilalti, nu te mai saturai de "bere"! |
mai multe cu Paraul Berii am postat aici: http://www.badorgood.com/detail.php? id=42514 |
e cam rasuflata... berea, nu poza |
Fantastic! Acum imi pica fisa! Am fost in aceeasi zi, pe acelasi traseu! Incredibil, nu? Era sa uit...frumoasa fotografia. A propos, ti-a placut cum arata Turnul Caprioarei, mangaiat de soarele toamnei? |
bravos, faina!!! |
Si "berea" unde ii? |
mai cata, cum adica un canon, este ceva ce nu stiu!? |
Mihai, daca sambata ai vazut un nebun cu trepied care muta cracile si copacii cazuti pe acolo ca sa-si faca loc de pozat, yo eram Claudiu, verifica-ti mailu. |
E un truc sau chiar asa se vede? |
asa vede aparatu daca expui un timp mai lung. sau o fi de la bere?! |
Culorile sunt foarte vii, parca ar contrasta sentimentul toameni. Ai avut lumina buna. Foarte frumoasa! PS: Cand mai mergeti in Ciucas anuntati-ma si pe mine |
excelente culori |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 1080 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Poiată tradiţională cu acoperiş de cetină Cosmin-Ovidiu Stan | de ce e asa soft in partea stanga, are probleme lentila? | 5 Sep |
| Visând pădurea Lazarescu Mihai | foarte buna! | 5 Sep |
| Liniştea moţilor Bogdan Grigore | mai joaca-te putin cu ea. contrast si alb negru. | 29 Aug |
| Apus cu Coada Soricelului vlad andrei mihaescu | bravo, e f buna. | 29 Aug |
| Bâlea Soare George | e pe zi sau seara? daca e ziua, uite-te la histograma sau da-i auto levels. | 29 Aug |
| Something different Cosmin-Ovidiu Stan | bine | 29 Aug |
| Tăul Porţii şi vârful Judele Cosmin-Ovidiu Stan | bine | 29 Aug |
| Tăul Porţii şi vârful Judele. eduard benedek | bine. dar tot se vede aiurea in spate. trage raw, ca din jpeg nu ai gama dinamica de unde sa recuperezi la capete. | 29 Aug |
| Nu toti muntii au pietre pretioase, nu toate padurile au lemne de santal. Nici oamenii buni nu se intalnesc oriunde. eduard benedek | mai baga culoare in ea si contrast. nu ai umbre. la ce ora e facuta? fundalul cu creasta aia gri parca-i din alt cadru. | 29 Aug |
| Covorul Roşu Daniel Humelnicu | fa crop sus undeva la nivelul crestelor sa nu se vada cerul ala spalacit care strica tot. prim planul e frumos. | 29 Aug |
| Curba lui Morant, Valea Rîului Bow, Munții Stâncoși ai Canadei nicolae tomescu | tr sa subexpui putin, daca e facut pe automat atunci are tendinta sa supraexpuna, vezi si cealalta poza. | 29 Aug |
| Vârful Judele Cosmin-Ovidiu Stan | da, e Judele. | 29 Aug |
| Lacul Moraine nicolae tomescu | E arsa, uite-te pe histograma la aparat. Tr sa mai subexpui. | 29 Aug |
| Ceapraz Teo Paraschiveanu | asta e mai buna decat cealalta cu wide-ul, zice ceva. Tot indragostit de Ciucas?:-D | 29 Aug |
| profil in asfintit tavi coroiu | baga crop in cadru, nu-ti fie teama de detaliu. | 29 Aug |
| tanar tap rosu tavi coroiu | titlul e bestial!:-D | 29 Aug |
| Sfârşit de zi toridă Soare George | mai merge crop in ea, alfel nu vad regula treimilor in cadru. | 29 Aug |
| Cetatile Ponorului Dan Izvoreanu | greu cu lumina aia... | 29 Aug |
| O zii minunata de Mai eduard benedek | interesanta ca si cromatica, dar pe unde e focusul? pe floricelele albe care nici nu se vad din cauza cropului? care e subiectul? daca macii sunt subiectul (ordin de marime) pai ei trebe sa fie in focus. | 29 Aug |
| Din Islazul Vacilor Teo Paraschiveanu | ...cred ca lipsesc vacile. Sa nu te superi pe mine Teo!:-D | 29 Aug |
| 1-20 din 1080 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |