Set the Controls for the Heart of The Sun

Înscrisă de: Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
Set the Controls for the Heart of The Sun
Data publicării: : 2 Nov 2005, vizualizări:: 1835
Localizare geografica: România, Muntele TARCU si Muntele MIC, Varful si Statia Meteo Tarcu
Album (slideshow): Pink Floyd songs
Echipament folosit: Olympus OM-2, Zuiko 28 mm
Descriere: al mai harnic din tura a avut parte si de asha ceva:-P cine ar fii crezut ca-s io ala???:-D
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Catalin Viorel Frent Catalin Viorel Frent, Miercuri, 2 Nov 2005, 10:55

Mah, in timp ce noi aveam parte de nori interminabili, matale te prajeai/roseai la soare, deasupra norilor!:-D

Ioan Şteţca Ioan Şteţca, Miercuri, 2 Nov 2005, 15:52

adica matale cu harnicia, nu prea....:-D

Lucian Jurca Lucian Jurca, Miercuri, 2 Nov 2005, 16:33

Buna poza!

Şerban Minescu Şerban Minescu, Miercuri, 2 Nov 2005, 17:48

Bravo Hume! Ma bucur ca n-ai stat degeaba pe vremea cand probabil noi eram inca pe drum pe la Caransebes:-(

Daniel Humelnicu Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet , Miercuri, 2 Nov 2005, 18:12

la cate kile tre sa car... cam greu sa mai fiu si harnic:-D
o rectificare de ordin tehnic vreau sa fac, nu este vorba de obiectivu zuiko 28 mm, la poza asta ma jucam cu un sigma de 35-135, d'aia o iesit soarele ashe bine:-P

Ioan Şteţca Ioan Şteţca, Miercuri, 2 Nov 2005, 18:45

fit-ar sticlele!:-P

Minerva Vincze Minerva VinczeAdministrator Alpinet , Joi, 3 Nov 2005, 0:42

Harnicutzu de tine..:-D

cătălin pobega cătălin pobega, Joi, 3 Nov 2005, 16:46

cine se scoala de dimineatza...faine poze face:-D

Daniel Humelnicu Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet , Joi, 3 Nov 2005, 16:50

care dimineatza, nu vezi ca soarele-i la apus:-)

Claudiu Draghia Claudiu Draghia, Vineri, 4 Nov 2005, 23:13

atunci, cine se duce la nani ultimul...face poze bune!:-D

Fără foto Ciprian Donţu, Joi, 17 Nov 2005, 19:25

cu mana pe inima jur ca planuiam de mult sa pun si eu o fotografie cu numele asta. asta am zis-o asa ca sa am un alibi cand o sa o fac (ca nu am facut-o inca):-)

Şerban-Alin Pontoş Şerban-Alin PontoşAdministrator Alpinet , Vineri, 18 Nov 2005, 19:45

Hume, cu fotografia asta ma faci sa iti accept (aproape) orice comentariu:-) fara sa te contrazic:-D

Fără foto Roxana Furdui, Luni, 16 Apr 2007, 12:47

A sunat mai fain cum a cantat Roger Waters alaltaieri la concert melodia asta decat cum arata poza!...:-P

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Daniel Humelnicu
 1-20 din 2707
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
FotografieComentariuData
Morskie Oko
Michał Jarząbek-Giewont
superb!
16 Mar
dincolo de ceturi
adrian munteanu
frumos!
2 Oct
Marmolada
Sorin Rechiţan
superb!
14 Mar
peisaj de toamna
Adrian Matei
frumos
15 Ian
Prieteni vechi, amintiri de demult
vlad andrei mihaescu
frumos... dor de duca!
15 Ian
Lily Lake - Sierra Nevada
Adrian Matei
fain loc
15 Ian
Castelul din nori
Sorin Untu
fain
15 Ian
Insule în Ceahlău
Sorin Untu
frumos moment, orizontu e cam la mijloc, as fi cadrat ceva mai jos si as fi perdut soarele, daca permitea conditiile:-)
15 Ian
star
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
inca-l mai am:-) deci s-ar putea sa-l prinda:-P
9 Ian
Iovanu'
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
multumesc de apreciere...
din fericire pet-uri n-am vazut, nici in lac dar nici pe drumul ce duce spre izvoarele Cernei.

e un loc mai putin turistic din cauza drumului de acces mai putin prietenos.
31 Oct
acasa
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
mersi... ashe i-o venit sorocu:-)
9 Oct
Sub Vârful lui Stan
Manuela Humelnicu
frumos porumbul de anu asta:-)
pe drumu asta n-am ajuns...
29 Aug
slam dunk
Camil Pătraşcu
cu mingea de tenis:-)
19 Iul
Spre Golful Dubova si Cazanele Mari...
Iosif Chiran
Ciucaru Mic
5 Iun
În pântecele pământului
Cosmin-Ovidiu Stan
fain
3 Iun
Hai mai sus
Cristian Gabriel Ruică
fain moment, frumoasa imagine... buna lumina
28 Mai
Forme...
Livius Almajan
superb... domnu' Almajan
24 Mai
-
Radu Ponta
faina atmosfera! frumos loc
24 Mai
Broken wings
Cosmin-Ovidiu Stan
tare!
3 Apr
Salutări din (C) rai
Boloni Szabolcs Csaba
frumos! atmosfera de exceptie...
29 Mar
Comentarii înscrise de Daniel Humelnicu
 1-20 din 2707
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026