
| Galeria Foto Alpinet |
Nu ai un cliseu si fara brad, cred ca dadea mai bine...o parere personala? |
chit ca daca stau mai bine sa ma uit, crengutele din stinga (ca cele din dreapta...) canalizeaza atentia (parca ar fi niste maini care arata ceva anume) spre cerul inrosit. In concluzie cred ca totusi este mai de dorit aceasta, dar sunt convins ca ai facut si o poza fara "el". |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Atat de aproape Diana Şerban | Multumesc pentru urari!:-D Poteci line si vreme frumoasa! | 27 Apr |
| Golful Caraimanului Diana Şerban | In Caraiman, pe poteca care vine din Poiana Inalta, spre Valea Spumoasa. | 14 Nov |
| Trascaul daniel morar | Multumim pentru detalii; sunt foarte utile. | 24 Apr |
| Răsărit şi Apus Melania B | Ce locuri minunate! Multumim pentru intreaga serie. | 24 Oct |
| Siesta Dan Oros | Ce zi superba! Mai rar sa vezi cai in Bucegi.. Pe unde ai intalnit herghelia? | 22 Sep |
| Chilia Parintelui Arsenie Boca Alberto Bolocan | De ce nu in top? Cred ca e loc si pentru astel de poze documentare sau de reportaj, aduc bogatie. Mi-ar fi placut si o poza de jos, de la nivelul masutzei, in sus.. | 17 Ian |
| Monumentul Eroilor - Straja HOMESCU ALIN | Tii, pare a fi zapada multa, se schia? | 20 Dec |
Alex Axon | Ce lumina calda ai avut.. | 24 Nov |
| Încleştare.. Bogdan Murafa | de vede curcubeul.. potrivit titlul | 21 Nov |
| NOPTI MAGICE Anghel Daniel | ouau.. are ceva de basm | 21 Nov |
| Ultima toamna Raluca Voinu | Marlboro country... | 21 Nov |
| Apus in Bucegi Sorin Rob | Imi aminteste de un Van Gogh, prin culori... | 21 Nov |
| cireşică Cristi Mititelu | Parca e un glob in bradul de Craciun.. | 28 Oct |
| culorile toamnei Gheorghe Herisanu | Frumoasa toata seria! | 28 Oct |
| Lacul cel mare al Buhăescului CSEPREGI SANDOR | E al doilea lac, nu? E o bijuterie. | 26 Oct |
| Poiana Mare Diana Şerban | Asa e, crovurile sunt de vis. Nu te mai saturi sa te plimbi prin ele! Multumesc admini-lor ca au postat poza cu toate lipsurile de la procesare si de la stitching. | 20 Oct |
| Atat de aproape Diana Şerban | Multumesc Cataline!! Merita o aniversare.. un tort sau o poza noua?:-D | 11 Oct |
| Made in Ciucas cătălin pobega | Ce dor mi s-a facut de Ciucas.. Superba seria! | 11 Oct |
| Buna e Valea Rea! Andreea Vârjoghe | Valea Rea imi place cel mai mult din seria cu Retezatul. | 12 Aug |
| Claritatea Negrului Andreea Vârjoghe | Mie imi place asa. | 12 Aug |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |