
| Galeria Foto Alpinet |
cu asta m-ai dat gata! pe cand in NG? exceptionala este mai ales cunoastere subiectului (care transpare din imagini) si faptul ca ai reusit sa te apropii si sa-i surprinzi in toate aceste ipostaze! ai avut un ghid, a fost o chestie documentata, s-au intalnire intamplatoare (nu prea pare)? |
Asta-i cea mai tare din serie! Cum, cand si cu ce ocazie ai reusit sa ii fotografiezi? |
la 78 mm nu erai prea departe de ei. hai, spune-ne povestea! |
te rugam... ca si eu sunt tare curios, si cred ca sunt in asentimentul tuturor! Excelent! |
Inedit! |
Pozele sunt facute in Cheile Rasnoavei anul acesta prin februarie in timp ce filmam la un documentar despre imblanzirea animalelor. Lupii pe care ii vedeti aici sunt oarecum dresati, dar nu uitati ca sunt animale salbatice totusi! Au fost cateva faze cand erau sa ma inhate |
dresati sau domesticiti pozele sunt oricum reusite, chiar foarte reusite..............felicitari si spunene cand si cum putem vedea filmul??? |
Vezi ca numele tau de familie s-ar putea sa le starneasca niste pofte nu prea inocente |
Super poza! Si Jack London ar fi invidios daca ar (mai) putea s-o vada. E cu adevarat traznet! FELICITARI! |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Care pe care! Irinel Cîrlanaru | cu coada intre picioare:-) | 21 Nov |
| Care pe care! Irinel Cîrlanaru | pai...s-a terminat cu bine...pt ca am urlat si eu la el..si s-a speriat si a plecat:-):-P | 21 Nov |
| Hrana Irinel Cîrlanaru | nu prea par, asa-i?:) | 21 Nov |
| chemarea strabunilor Irinel Cîrlanaru | Pozele sunt facute in Cheile Rasnoavei anul acesta prin februarie in timp ce filmam la un documentar despre imblanzirea animalelor. Lupii pe care ii vedeti aici sunt oarecum dresati, dar nu uitati ca sunt animale salbatice totusi! Au fost cateva faze cand erau sa ma inhate:) | 21 Nov |
| in asteptare... Irinel Cîrlanaru | multumesc, da, intr-adevar meciul a fost unul foarte greu, dar a meritat:-) | 21 Nov |