God is watching

Înscrisă de: Şerban Minescu
God is watching
Data publicării: : 23 Nov 2005, vizualizări:: 2063
Localizare geografica: România, Masivul VLADEASA, Cabana Vladeasa
Album (slideshow): Sfarsit de toamna in Vladeasa
Echipament folosit: Canon PowerShot A60
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Alex Vlăsceanu, Miercuri, 23 Nov 2005, 23:29

masluita!!!!

Radu Ponta Radu Ponta, Joi, 24 Nov 2005, 0:30

Tell God he's got a dirty angel

Şerban Minescu Şerban Minescu, Joi, 24 Nov 2005, 1:13

Pt Alex: Nu stiu ce intelegi prin masluita...poza e cat se poate de reala, iar neajunsurile camerei digitale am incercat sa le atenuez cat mai mult in PS (saturatie, contrast + un pic de crop)

Şerban Minescu Şerban Minescu, Joi, 24 Nov 2005, 1:14

Cropul de fapt e un neajuns al incadrarii mele:-D...dar na, oameni suntem cu totii:-P

Catalin Viorel Frent Catalin Viorel Frent, Joi, 24 Nov 2005, 9:22

Bun început de comentarii, Alex!, lipsea:-D
Hai, de data asta eşti iertat de "God" doar eşti pe "drumul Lui":-)

Dan Izvoreanu Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet , Joi, 24 Nov 2005, 11:55

nu e masluita, pot depune oricind marturie, am fost partas la infaptuirea pozei care ieste:-)

Cris D Cris D, Joi, 24 Nov 2005, 23:34

Amen!
:-)

Lucian Jurca Lucian Jurca, Vineri, 25 Nov 2005, 12:52

Aha, deci voi faceati poze pe-aici, nu ati carat lemne pt. focul de tabara:-P:-P:-P

Lucian Jurca Lucian Jurca, Vineri, 25 Nov 2005, 12:53

In rest suntem in voia Domnului si pe calea lui, asa cum se vede din poza.:-)

Andra Mara Badea Andra Mara Badea, Vineri, 25 Nov 2005, 14:27

de ce zici alex ca e masluita? am si eu una in genul asta, file de poveste si eu de abia am fost in stare sa o postez, asa de jalnica sunt cu tehnica, daramite sa o mai si masluiesc:-D

Ionuţ Nechita Ionuţ NechitaAdministrator Alpinet , Vineri, 25 Nov 2005, 15:20

N-o iesit rau:)

Fără foto costel neagu, Duminică, 27 Nov 2005, 13:10

Inca nu am luna de cand am descoperit Alpinetul si un sentiment nelamurit ma incearca vizavi de comentarile la foto in relatia cu scopul creerii Alpinetului.
Eu am receptat scopul ca fiind acela al impartasirii frumusetii si de ce nu a sentimentelor pe care le-au resmtit autorii, care in altruismul lor ne fac partasi...
Nu inteleg, date fiind acestea, incrancenarea intuita sau directa, a unor comentarii... Probabil aceasta provine din existenta TOP-ULUI, cu ceea ce implica el.
Felicitari celor care prin savoarea comentariilor, incununeaza frumusetea daruita... Chiar si o imagine mai putin reusita tehnic, cred eu, are ceva de spus... chiar si numai daruirea din spatele ei.

Multzumesc "daruitorilor"!:-D

Excelsior!

Claudiu Draghia Claudiu Draghia, Miercuri, 30 Nov 2005, 16:44

....us!

Tibi Nitulescu Tibi Nitulescu, Marţi, 27 Dec 2005, 1:03

Poza e reala, martori sunt multi, chiar daca majoritatea am carat in spate lemne pentru un foc de tabara, am vazut toti aceasta minunatie! Serbane nu te uitam ca nu ai carat cu noi:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Şerban Minescu
 1-20 din 501
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
FotografieComentariuData
neglijat
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
nu de tot...l-ai bagat tu in seama:-)

Faina!
12 Apr
Spectrul din Brocken
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Lasa Dane, intotdeauna oamenii mari au nascut controverse si mai mari:-D
26 Nov
Lacul artificial din Postavaru
Cristian Axon
posibil ca in cativa ani sa creasca din nou vegetatie pe partii...nu putem decat spera:-)
28 Aug
unknown
Sergiu Negrea
Confirm. E vorba de masivul Piule-Iorgovanu (altfel cunoscut si ca Retezatul Mic), saua Plaiului Mic (1 ora aprox din Poiana Pelegii)
15 Apr
Crucile Caraimanului
Marius Ilioaea
faina paralela! bine vazut:-)
7 Mar
Octombrie
Emi CristeaAdministrator Alpinet
Buna asta!:-D
9 Nov
Exuberanţă
Şerban Minescu
D-apoi nitzel mai in spate...:-)
27 Sep
La munte, la soare...
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
La multi ani Danutze, en avance:-)
29 Iul
Valea Sambetei
Daniel Ilie
Clasica! Foarte faina! Felicitari:-)
27 Mai
Când plouă între ani...
Emi CristeaAdministrator Alpinet
La multi ani!!!:-)
30 Mar
pe uliţă, la arpăşeni
cristian comşa
Si ca sa pastram culoarea locala le putem spune drigane:-)
26 Mar
Eu, Piatra Craiului
Cosmin Szekely
La multi ani! Acu te-am vazut si eu pe Alpinet:-)
4 Mar
In zare, creasta Retezatului
MIHAI BOTESCU
Pare efectul unui polarizor circular...
25 Ian
Culmea Tarcu dinspre poiana Seroni
MIHAI BOTESCU
Superba! Felicitari, trebuia s-o pui in top:-o
25 Ian
Fără griji...
Teo Paraschiveanu
Faina asta!
20 Ian
Valea Costilei
Vasile Nucă
Da, e superba! Felis!!!
19 Ian
Ama Dablam
Minerva VinczeAdministrator Alpinet
Finally! Superb comeback!:-o Sper ca nu mai stam un an dupa urmatoarea:-D
19 Nov
Pietricelele dintre Pietre
Dia Somogyi
Superba!:-o
12 Nov
Frumosul stravechi
Teo Paraschiveanu
Super tataitza!:-o
16 Oct
Iesirea din Cetatile Ponorului
Pál Szilágyi Palkó
Inedita! Poti crea o mie de povesti diferite din aceasta imagine...:-) Foarte fain!
2 Oct
Comentarii înscrise de Şerban Minescu
 1-20 din 501
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026