
| Galeria Foto Alpinet |
masluita!!!! |
Tell God he's got a dirty angel |
Pt Alex: Nu stiu ce intelegi prin masluita...poza e cat se poate de reala, iar neajunsurile camerei digitale am incercat sa le atenuez cat mai mult in PS (saturatie, contrast + un pic de crop) |
Cropul de fapt e un neajuns al incadrarii mele |
Bun început de comentarii, Alex!, lipsea Hai, de data asta eşti iertat de "God" doar eşti pe "drumul Lui" |
nu e masluita, pot depune oricind marturie, am fost partas la infaptuirea pozei care ieste |
Amen! |
Aha, deci voi faceati poze pe-aici, nu ati carat lemne pt. focul de tabara |
In rest suntem in voia Domnului si pe calea lui, asa cum se vede din poza. |
de ce zici alex ca e masluita? am si eu una in genul asta, file de poveste si eu de abia am fost in stare sa o postez, asa de jalnica sunt cu tehnica, daramite sa o mai si masluiesc |
N-o iesit rau |
Inca nu am luna de cand am descoperit Alpinetul si un sentiment nelamurit ma incearca vizavi de comentarile la foto in relatia cu scopul creerii Alpinetului. Eu am receptat scopul ca fiind acela al impartasirii frumusetii si de ce nu a sentimentelor pe care le-au resmtit autorii, care in altruismul lor ne fac partasi... Nu inteleg, date fiind acestea, incrancenarea intuita sau directa, a unor comentarii... Probabil aceasta provine din existenta TOP-ULUI, cu ceea ce implica el. Felicitari celor care prin savoarea comentariilor, incununeaza frumusetea daruita... Chiar si o imagine mai putin reusita tehnic, cred eu, are ceva de spus... chiar si numai daruirea din spatele ei. Multzumesc "daruitorilor"! Excelsior! |
....us! |
Poza e reala, martori sunt multi, chiar daca majoritatea am carat in spate lemne pentru un foc de tabara, am vazut toti aceasta minunatie! Serbane nu te uitam ca nu ai carat cu noi |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 501 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| neglijat Daniel Humelnicu | nu de tot...l-ai bagat tu in seama:-) Faina! | 12 Apr |
| Spectrul din Brocken Dan Izvoreanu | Lasa Dane, intotdeauna oamenii mari au nascut controverse si mai mari:-D | 26 Nov |
| Lacul artificial din Postavaru Cristian Axon | posibil ca in cativa ani sa creasca din nou vegetatie pe partii...nu putem decat spera:-) | 28 Aug |
| unknown Sergiu Negrea | Confirm. E vorba de masivul Piule-Iorgovanu (altfel cunoscut si ca Retezatul Mic), saua Plaiului Mic (1 ora aprox din Poiana Pelegii) | 15 Apr |
| Crucile Caraimanului Marius Ilioaea | faina paralela! bine vazut:-) | 7 Mar |
| Octombrie Emi Cristea | Buna asta!:-D | 9 Nov |
| Exuberanţă Şerban Minescu | D-apoi nitzel mai in spate...:-) | 27 Sep |
| La munte, la soare... Dan Izvoreanu | La multi ani Danutze, en avance:-) | 29 Iul |
| Valea Sambetei Daniel Ilie | Clasica! Foarte faina! Felicitari:-) | 27 Mai |
| Când plouă între ani... Emi Cristea | La multi ani!!!:-) | 30 Mar |
| pe uliţă, la arpăşeni cristian comşa | Si ca sa pastram culoarea locala le putem spune drigane:-) | 26 Mar |
| Eu, Piatra Craiului Cosmin Szekely | La multi ani! Acu te-am vazut si eu pe Alpinet:-) | 4 Mar |
| In zare, creasta Retezatului MIHAI BOTESCU | Pare efectul unui polarizor circular... | 25 Ian |
| Culmea Tarcu dinspre poiana Seroni MIHAI BOTESCU | Superba! Felicitari, trebuia s-o pui in top:-o | 25 Ian |
| Fără griji... Teo Paraschiveanu | Faina asta! | 20 Ian |
| Valea Costilei Vasile Nucă | Da, e superba! Felis!!! | 19 Ian |
| Ama Dablam Minerva Vincze | Finally! Superb comeback!:-o Sper ca nu mai stam un an dupa urmatoarea:-D | 19 Nov |
| Pietricelele dintre Pietre Dia Somogyi | Superba!:-o | 12 Nov |
| Frumosul stravechi Teo Paraschiveanu | Super tataitza!:-o | 16 Oct |
| Iesirea din Cetatile Ponorului Pál Szilágyi Palkó | Inedita! Poti crea o mie de povesti diferite din aceasta imagine...:-) Foarte fain! | 2 Oct |
| 1-20 din 501 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |