
| Galeria Foto Alpinet |
Saluty mascatule! |
Cu placa langa |
La multi ani! |
La multi ani! |
La multi ani!!! |
One Carlsberg please! |
Carlsberg, probably the best after sky in the world |
La multi ani Radu! |
La multi ani!!! Toate cele bune!!! |
La munti ani! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
One Carlsberg Man! |
La multi ani! |
la multi ani pentru mascati! |
La multi ani! |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 22 | > [21-22] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| După ploaie Florin Iorganda | top asa e:) | 26 Apr |
| Jaratec ionescu dorian | eu sunt adeptul altor incadrari (mai putn cer si mai putin negru) dar si asa imi place... felicitari... 10 | 26 Apr |
| Miracol Marius Smărăndoiu | foarte frumoasa... o adevarata felicitare de primavara:-) | 26 Apr |
| Mţii Tatra Carmen Cocîrţă | foarte faina. as fi pus-o in top si as fi taiat cam jumate din cer sa fie accentul pe munti (parerea mea)... oricum e super... felicitari:-D | 26 Apr |
| La pândă. Dan Păunescu | super fotografie.bv | 20 Iun |
| Boare Sorin Rechiţan | super fotografie.bravo sorine.ce zici de o varianta wallpaper? mersi | 14 Iun |
| Simbol Claudiu Szabo | foarte frumoasa.10:-D | 4 Iun |
| Curcubeu cătălin pobega | de cate ori am ajuns pe acolo nu am prins nici unul.bv tie | 1 Iun |
| De duca Florin Iorganda | bravo.este excelenta | 25 Mai |
| Casa moţului Florin Stana | foarte frumoase casele astea.acum o sapt am vazut si eu una in catunul Casa de Piatra.felicitari | 11 Mai |
| Un cer memorabil...again coborand spre cabana Despinoiu Eduard | fantastic:) | 15 Apr |
| Protejat ANDREI DUDESCU | faina.am si eu varianta verde de aici:-) | 5 Apr |
| Culmea baiului... Radu Jlobniţchi | Nu te lua de mine, cabanierul mi-a zis:-D | 3 Mar |
| bolovan inzapezit Bogdan Guse | :-D fain echipamentul:-D | 5 Feb |
| brothers Alexandru Mateescu | speciali am vrut sa zic:-D | 25 Ian |
| brothers Alexandru Mateescu | Am si eu o poza cu ashtia doi, facuta asta toamna:) sunt special intr-adevar.:-) | 25 Ian |
| A trecut... Adrian Popovici | Mai ai o poza exact la fel nu, kre e facuta probabil cu aproximativ un an in urma:-D | 25 Ian |
| Cer Ioana Buduşan | faine culori:-D | 24 Ian |
| Singur... Radu Jlobniţchi | da (pt amandoi:-D) | 14 Ian |
| Dimineata pe racoare... Radu Jlobniţchi | eram somnoros:-D | 1 Dec |
| 1-20 din 22 | > [21-22] | |