Dimineaţa la cota 2000

Înscrisă de: Dan Stănescu
Dimineaţa la cota 2000
Data publicării: : 15 Feb 2007, vizualizări:: 1579
Localizare geografica: România, Muntii BUCEGI, Cabana Miorita (Cota 2000)
Album (slideshow): Bucegi
Echipament folosit: Olympus Super Zoom 105 G - ISO 100
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Blanca Doba Blanca Doba, Marţi, 28 Aug 2007, 11:40

Minunata....:-)

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Dan Stănescu
 1-20 din 29
  > [21-29]
FotografieComentariuData
Riky:)
stana alin
Au aparut inca 2? Sau Ricky si-a gasit partenera?:-P
29 Nov
cu capul în nori
Dragoş Petrescu
La mulţi ani! O parte din origini le am şi eu prin Brăila. Copilăria şi liceul pe acolo au fost făcute. Cât mai priveam spre Măcin...
Bun venit şi la mai mare.
8 Aug
Meeee
Emanuel Manu
La mulţi ani cu zăpezi faine.:-D
8 Aug
personal.picture
rusu dinu
La multi ani!!!
8 Aug
Piatra Craiului
Paraschiva Marian
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Cu dor de Crai insa preferam cu zapada:-P,
Dan Stănescu
8 Aug
Creasta sudica a Munţilor Bihor.
Mircea Petrescu
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Cu dor de zapezi,
Dan Stănescu
8 Aug
.
Mihai Ţ
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Cu dor de zapezi,
Dan Stănescu
8 Aug
Eu deasupra Negoiului
Florin Nan
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Da' chiar pe varf?

Dan Stănescu
8 Aug
O 9 prezentare 4 U!!!:)
Theodor Bunica
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Cu dor de zapezi,
Dan Stănescu
8 Aug
În faţa unui zid
Andrei Ionescu
La mulţi ani şi ture faine!:-D
Cu dor de zapezi,
Dan Stănescu
8 Aug
Eu
Dan Stănescu
Multumesc de urare. Sper ca maine sa trec peste ani undeva cat mai sus. Adica mai sus de 1000 m:-D
6 Aug
Apus in Crai
Tudor Ghioc
Inca nu am verificat. La wallpaper e? Ca sosi timpul sa-mi schimb desktopul.:-P
19 Feb
Brâna Portiţei
Cristea Melinda
Superb:-D
5 Ian
Gura pesterii - Cheile Dambovitei Satic
Sorin Ion Ghiordunescu
Eu stiam ca se numeste Pestera Ursilor. Dupa locatie si bolta ea pare a fi. Nu integ cum de nu apar grilajele in foto sau ai unghi deschis?
17 Dec
Păşind...
Mădălina Teodor
Superba, extraordinara, mirifica... dorita de desktopul meu... insa inabordabila. Si nu este singura din sectiunea "Wallpaper" ce nu deschide meniul click dreapta. Am testat pe mai multe iar unele se incapataneaza sa nu merga nici cu FF nici cu IE.:-?
24 Nov
No more walks in the wood
Soare George
...trist....
21 Oct
No more walks in the wood
Soare George
:-(
21 Oct
biserica Colţ
Ileana Damian
Dor de Retezat...
3 Oct
Copac
Tudor Bârtaş
Ar fi fost excelenta daca era de pe la noi:-P
3 Oct
Eu
Dan Stănescu
Trebuia sa pun si eu o fotografie cu mine. Problema este ca nu prea am. De obicei eu sunt fotograful:-D
7 Mar
Comentarii înscrise de Dan Stănescu
 1-20 din 29
  > [21-29]
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026