
| Galeria Foto Alpinet |
Minunata.... |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 29 | > [21-29] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Riky:) stana alin | Au aparut inca 2? Sau Ricky si-a gasit partenera?:-P | 29 Nov |
| cu capul în nori Dragoş Petrescu | La mulţi ani! O parte din origini le am şi eu prin Brăila. Copilăria şi liceul pe acolo au fost făcute. Cât mai priveam spre Măcin... Bun venit şi la mai mare. | 8 Aug |
| Meeee Emanuel Manu | La mulţi ani cu zăpezi faine.:-D | 8 Aug |
| personal.picture rusu dinu | La multi ani!!! | 8 Aug |
| Piatra Craiului Paraschiva Marian | La mulţi ani şi ture faine!:-D Cu dor de Crai insa preferam cu zapada:-P, Dan Stănescu | 8 Aug |
| Creasta sudica a Munţilor Bihor. Mircea Petrescu | La mulţi ani şi ture faine!:-D Cu dor de zapezi, Dan Stănescu | 8 Aug |
| . Mihai Ţ | La mulţi ani şi ture faine!:-D Cu dor de zapezi, Dan Stănescu | 8 Aug |
| Eu deasupra Negoiului Florin Nan | La mulţi ani şi ture faine!:-D Da' chiar pe varf? Dan Stănescu | 8 Aug |
| O 9 prezentare 4 U!!!:) Theodor Bunica | La mulţi ani şi ture faine!:-D Cu dor de zapezi, Dan Stănescu | 8 Aug |
| În faţa unui zid Andrei Ionescu | La mulţi ani şi ture faine!:-D Cu dor de zapezi, Dan Stănescu | 8 Aug |
| Eu Dan Stănescu | Multumesc de urare. Sper ca maine sa trec peste ani undeva cat mai sus. Adica mai sus de 1000 m:-D | 6 Aug |
| Apus in Crai Tudor Ghioc | Inca nu am verificat. La wallpaper e? Ca sosi timpul sa-mi schimb desktopul.:-P | 19 Feb |
| Brâna Portiţei Cristea Melinda | Superb:-D | 5 Ian |
| Gura pesterii - Cheile Dambovitei Satic Sorin Ion Ghiordunescu | Eu stiam ca se numeste Pestera Ursilor. Dupa locatie si bolta ea pare a fi. Nu integ cum de nu apar grilajele in foto sau ai unghi deschis? | 17 Dec |
| Păşind... Mădălina Teodor | Superba, extraordinara, mirifica... dorita de desktopul meu... insa inabordabila. Si nu este singura din sectiunea "Wallpaper" ce nu deschide meniul click dreapta. Am testat pe mai multe iar unele se incapataneaza sa nu merga nici cu FF nici cu IE.:-? | 24 Nov |
| No more walks in the wood Soare George | ...trist.... | 21 Oct |
| No more walks in the wood Soare George | :-( | 21 Oct |
| biserica Colţ Ileana Damian | Dor de Retezat... | 3 Oct |
| Copac Tudor Bârtaş | Ar fi fost excelenta daca era de pe la noi:-P | 3 Oct |
| Eu Dan Stănescu | Trebuia sa pun si eu o fotografie cu mine. Problema este ca nu prea am. De obicei eu sunt fotograful:-D | 7 Mar |
| 1-20 din 29 | > [21-29] | |