
| Galeria Foto Alpinet |
eeei, salutare |
salutare si tie |
no ashe ma, vezi ca se poate si fara tutun? |
Oooooooooooooooo... asta da membru. Parca ne-am mai vazut pe undeva |
parca.dar nu mai stiu exact unde |
traiascaaaaaaaaa!!!! |
Te salut si eu! |
Salut |
domnu shaq, ce face domnu shaq? vad ca ai mai crescut de cand nu te-am mai vazut |
pe ici, pe colo, si eu cum pot |
La multi ani Ciprian! |
la multi ani shaq |
La multi ani!!! |
La munti ani! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
La multi ani! |
La multi ani! |
La multi ani! |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Pe acoperiş Dan Izvoreanu | La multi ani!:-D | 27 Iul |
| up & up Marius Soare | salut:-D | 19 Iun |
| O mică Floare de Colţ Alexandra S | la multi ani:-D | 7 Mai |
| Shaq ciprian cotun | pe ici, pe colo, si eu cum pot:-D | 5 Apr |
| 28 Emi Cristea | la multi ani:-D | 4 Apr |
| ...cum se vede din iglu: P ady beleanu | :-D | 13 Mar |
| Shaq ciprian cotun | parca.dar nu mai stiu exact unde:-D | 13 Mar |
| Shaq ciprian cotun | :-D | 13 Mar |
| Shaq ciprian cotun | salutare si tie:-D | 12 Mar |
| Rocky Raymond Sebestyen | Hahaha. tocmai halise ceva:-P | 11 Mar |