Oglinda naturală de la Bâlea

Înscrisă de: Ioan Muntean
Oglinda naturală de la Bâlea
Data publicării: : 29 Mai 2007, vizualizări:: 1782
Localizare geografica: România, Muntii FAGARASULUI, Cabana Bilea Lac
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Lucian Secară Lucian Secară, Miercuri, 30 Mai 2007, 8:46

super

Claudia Teodora Ciuchina Claudia Teodora Ciuchina, Miercuri, 30 Mai 2007, 14:29

Foarte frumoasa!

Laura Hanelore Laura Hanelore, Miercuri, 30 Mai 2007, 17:49

:-D deosebita!

Gligorie Emanoil Pârvu Gligorie Emanoil Pârvu, Miercuri, 30 Mai 2007, 21:57

O oglinda perfecta. Una fermecata ar arata vechea cabana, mult mai aproape de sufletul si posibilitatile financiare ale celor ce umbla cu rucsacul in spate...:-)

Nicolae Cristian Bădescu Nicolae Cristian Bădescu, Joi, 31 Mai 2007, 16:16

E de anul trecut poza?

Ioan Muntean Ioan Muntean, Joi, 31 Mai 2007, 19:33

Dată: 2005:07:29 13:34:08, dar si anul trecut arata cam la fel

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Ioan Muntean
 1-20 din 28
  > [21-28]
FotografieComentariuData
Tonuri de culoare
Ioan Muntean
La ce te referi?
28 Mar
Dis-de-dimineaţă pe Muchia Conradt (sau Tărâţa), în Munţii Făgăraş, Septembrie 2008
Mike Béla
Era mai de top decat alte fotografii! Super!:-D
29 Sep
Hibernala
Tya Afrim
Cand sunt facute fotografiile? Cat e zapada in golul alpin? As da o tura saptamana viitoare, prognoza meteo fiind mai buna
23 Sep
Vechi şi nou la Padiş
Ioan Muntean
Pt. PaulCum aratai dupa ce trecea vreo masina?
Ma refer la praful de pe drum care a transformat si culoarea frunzelor de la marginea drumului in gri. E bine ca se asfalteaza pana la Boga.:-)
28 Aug
Alpii Transilvaniei
Ioan Muntean
Scuze de intarzaiere, am fost plecat. Chiar in ultima parte se poate lasa, pe margine fiind si cateva poienite.
31 Iul
Oglinda Călţunului
Ioan Muntean
cu un aparat foto, nu cu celularul care chiar avea semnal aici.:-)
22 Iul
Alpii Transilvaniei
Ioan Muntean
Cu placere. Merita!!!
21 Iul
Alpii Transilvaniei
Ioan Muntean
Cu un renault. Are garda la sol cu 2-3 cm mai mica ca loganul.
20 Iul
Alpii Transilvaniei
Ioan Muntean
Depinde si de masina, daca e garda mai inalta, dar daca ai transpirat... de emotii pana acolo, merita si finalul!:-P
20 Iul
Alpii Transilvaniei
Ioan Muntean
Am ajuns cu cateva dificultati si multe emotii. Sunt 37, 5 km de drum forestier de unde este gata asfaltul. Pana la barajul Vasalatu fara probleme-doar mult praf, 17, 2 km in 30 minute. De acolo drumul se ingusteaza si apar foarte des zone denivelate cu grohotis, apa sau lemne de la exploatatiile forestiere, riscand sa atingi dedesubt. Vreo 2 zone greu de trecut pe ultimii 3 km. Asa ca ceilalti 20, 3 km i-am facut in 2 ore.
20 Iul
PRIMĂVARĂ
Ioan Muntean
in trecere, la un scurt popas in sat. poza a fost facuta in 15 martie.
11 Apr
Bucegii văzuţi din Făgăraş
Cristian Gabriel Ruică
Nu poate fi vorba de Capra. Cei din fundal sunt Bucegii, dar intre Vf Capra si Bucegi sunt mult mai multe creste si muchii decat cele care se vad in imagine, iar intre Fagaras si Bucegi este Piatra Craiului, care nu e in poza.
9 Nov
Ghiciţi vârful!
Virgil Iordache
Moldoveanu 100 %
1 Nov
Vitorii membrii ai alpinet.org
Ioan Muntean
Cu placere!:-D
13 Sep
Vitorii membrii ai alpinet.org
Ioan Muntean
Ati ghicit! Felicitari!:-)
13 Sep
Vistea - Moldoveanu
Iulian CozmaAdministrator Alpinet
o parte din nota merita si vremea:-D
8 Sep
Lumina si muntele
Laura S
fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta:-D
31 Aug
Fantezie....
Blanca Doba
Bine ai venit!!!:-)
22 Aug
Încă o piatră pe vârf...
Ioan Muntean
acolo e!:-D
11 Iun
Groapa ruginoasă
Ioan Muntean
antropologic, pardon.:-D
4 Iun
Comentarii înscrise de Ioan Muntean
 1-20 din 28
  > [21-28]
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026