
| Galeria Foto Alpinet |
ami, Miercuri, 19 Iul 2000, 10:03 uite o compozitie excelenta! altfel doar o alta poza cu plafon de nori, ai facut din ea cu mult mai mult... ai subexpus poza sau pur si simplu ai "contrastat-o" digital? oricum - NICE! |
Superba |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Copperhead Ifrim Marius | Fotografia e facuta intr-un parc in Connecticut, USA. | 7 Mai |