canicula...

Înscrisă de: scurtu alexandru
canicula...
Data publicării: : 11 Aug 2007, vizualizări:: 1193
Localizare geografica: România, Muntii FAGARASULUI
scurtu alexandru - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Emi Cristea Emi CristeaAdministrator Alpinet , Sâmbătă, 11 Aug 2007, 16:53

Ce coleg de tura, simpatic, ai!:-D

Costela (Steluţa) Pricop Costela (Steluţa) Pricop, Duminică, 12 Aug 2007, 16:25

asta da tovaras pe poteci!:-)

scurtu alexandru scurtu alexandru, Luni, 13 Aug 2007, 12:55

nu a vrut sa ramana acasa, asa ca... a facut creasta fagarasului:-):-):-)

Teo Paraschiveanu Teo Paraschiveanu, Luni, 13 Aug 2007, 15:57

Adica Alex si cu mai cine?

scurtu alexandru scurtu alexandru, Luni, 13 Aug 2007, 16:03

si cu rex!

Dan Izvoreanu Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet , Luni, 13 Aug 2007, 17:48

culcat!:-o

Blanca Doba Blanca Doba, Marţi, 28 Aug 2007, 20:46

Frumos cainele.....de peisaj nici nu m-ai vorbim:-D

scurtu alexandru scurtu alexandru, Marţi, 28 Aug 2007, 20:52

in spate e lacul Avrig...

Petre Cornel Spiridon Petre Cornel Spiridon, Luni, 3 Sep 2007, 14:26

vad ca il iei pe Rex peste tot acu....adevaru' ca poarta noroc:-D

Cristiana Toma Cristiana Toma, Miercuri, 12 Sep 2007, 23:06

io nu te cred, dacă era caniculă aveai şi tu limba scoasă, nu numai Rex, şi oricum la el e gest reflex, aşa că nu se pune.:-P:-P

scurtu alexandru scurtu alexandru, Vineri, 14 Sep 2007, 21:32

:)

scurtu alexandru scurtu alexandru, Joi, 20 Sep 2007, 21:02

chiar era cald cristiana... prea cald

Fără foto Marius Ciobanu, Sâmbătă, 22 Sep 2007, 20:19

Frumos, cred ca in acea perioada am facu si eu creasta... pacat ca nu ne-am intalnit pe traseu.

Dan Rotaru Dan Rotaru, Sâmbătă, 22 Sep 2007, 20:29

Fain...am trecut si iooo pe acolo pe 1-2 septembrie insa a fost ok fara canicula dor catziva nori....salve

scurtu alexandru scurtu alexandru, Luni, 24 Sep 2007, 20:43

Poate ne-om fi intalnit....:)
Tot mai bine e iarna Dane

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de scurtu alexandru
 1-20 din 287
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
FotografieComentariuData
acasa
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
poveste...
8 Oct
În lumina serii
Sorin Untu
Frumoasa lumina!
8 Oct
Ras in Carpati 3
scurtu alexandru
El a stat la panda.
20 Mai
Ras in Carpati 1
scurtu alexandru
Parea sa caute ceva de mancat. Era pe o stanca si avea o buna vizibilitate. Da, chiar ma urmarea cu privirea din cand in cand.
10 Mai
caprioara
scurtu alexandru
la panda, nu la chematoare
30 Dec
Coltul Trascaului sau, cum ii spun batranii din zona, Piatra Secuiului
eduard benedek
Piatra secuiului, zici?
8 Sep
inca un pic
scurtu alexandru
si se topeste
22 Mar
Mara Constantinescu
Mara Constantinescu
multumesc pentru apreciere:)
15 Ian
Aletsch Gletcher
Cristina Ghiurcuţa
cum a fost pe ghetar?
10 Dec
La soare
Anca Bala
sa ne incanti cu ele:-):-):-):-)
6 Dec
La soare
Anca Bala
de ce nu pui fotografii?
6 Dec
Aproape de divinitate...
Dragos Dula
alte vremuri
28 Nov
Cadini
Annelise Floroian
Sunt frumoase toate. Imi poti spune pe unde ai trecut in drum spre Dolomiti?
28 Nov
Lhotse - 8516 m
Minerva VinczeAdministrator Alpinet
e, frumos
19 Nov
Pe Lagazuoi
Annelise Floroian
se pare ca ai vazut cateva locuri frumoase
15 Nov
Un vis împlinit
Alina Zaharia
inca un varf cucerit:-):-):-) bravo
9 Nov
Metilica:)
Andreea B
nu-mi dau seama ce culoare sunt unghiile tale
14 Oct
momentary light
mihai-ian nedelcu
mai lipsea un t-rex, frumos moment
13 Oct
Keep walking!
Narcis Lutica
cu bocanci improvizati? nu inteleg.......sau picioare?
9 Oct
Şi dacă ţi-e dor...
Raluca Gall
de apa de izvor
2 Oct
Comentarii înscrise de scurtu alexandru
 1-20 din 287
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026