
| Galeria Foto Alpinet |
foarte frumos! excelent redata atmosfera. |
Bine ai venit!!! |
Lumina divina! |
Faina!!! |
excelent Blanca |
Multumesc tuturor |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20]< | 21-30 din 30 | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Eu şi fetiţa mea, Mădălina Laura Hanelore | Foarte frumos...si eu merg la munte de la 4 sau 5 ani.......:-) | 27 Aug |
| Şoim la răsărit Dan Stănescu | Ce caine dragut...rasaritul e superb:-D | 26 Aug |
| Dragoste mare.... Blanca Doba | Am setat gresit, e luna a 8-a.......:-D | 26 Aug |
| Făgăraş de seară Nicolae Cristian Bădescu | Foarte frumos.........:-D | 26 Aug |
| Vulcanii Noroiosi - dec 2005 Andreea B | e SUPERBA:-) | 25 Aug |
| Hipnoza Alin Teodorescu | E superba poza.......:-) | 24 Aug |
| VALURI Ioan Muntean | Ador poza asta.......:-) | 23 Aug |
| O mare de...brânduşe Ioan Muntean | foarte frumos....:-D sunteti priceput domnu' | 23 Aug |
| Fantezie.... Blanca Doba | :-D | 23 Aug |
| Dezvaluirea misterului Ioan Muntean | Foarte frumoase poze faceti domnu'... chiar va pricepeti........ :-D | 22 Aug |
| [1-20]< | 21-30 din 30 | |