Lumina si muntele

Înscrisă de: Laura S
Lumina si muntele
Data publicării: : 30 Aug 2007, vizualizări:: 1711
Localizare geografica: Elveţia
Laura S - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Ion Lăcătuş, Joi, 30 Aug 2007, 23:48

Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari!

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:13

Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum...

Emanuela Petreanu Emanuela Petreanu, Vineri, 31 Aug 2007, 9:54

imi palce cu tot cu nor, bravo

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:59

ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila

Marian Radu Marian Radu, Vineri, 31 Aug 2007, 10:05

Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura!

Geta Oltean Geta Oltean, Vineri, 31 Aug 2007, 10:09

norul..........privea amenintator;:-D
excelenta (cu tot cu nor:-P:-D)

Cristian Flueraru Cristian FlueraruAdministrator Alpinet , Vineri, 31 Aug 2007, 11:45

"calator" e mult mai buna.

Fără foto Petru Renatty Ciobanu, Vineri, 31 Aug 2007, 14:08

un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:25

frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte:)

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 16:32

Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce:-D

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:46

daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... :)

Ioan Muntean Ioan Muntean, Vineri, 31 Aug 2007, 23:45

fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta:-D

Radu Ponta Radu Ponta, Duminică, 2 Sep 2007, 0:02

...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta..

Daniela Ursu Daniela Ursu, Duminică, 2 Sep 2007, 15:59

Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă...:-)

Claudiu Szabo Claudiu Szabo, Luni, 3 Sep 2007, 21:32

Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv:-(

Laura S Laura S, Marţi, 4 Sep 2007, 9:18

Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise...:-?

Fără foto Dan Loghin, Marţi, 4 Sep 2007, 9:40

Da.

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Laura S
[1-20]<  21-40 din 689
  > [41-60] [61-80] [81-100] >>
FotografieComentariuData
eu
Laura S
:-D:-D:-D chiar ma intrebam cum de nu mai spui tu nimic:-D lasa ca o sa vina si vremea cind o sa schimb poza:-P sa vezi petrecere atunci:-D locatia? inca nu ai aflat? la mine acasa:-P
27 Ian
eu
Laura S
sa sti ca nu am uitat de poze doar ca nu am avut timp sa le trimit:-D
27 Ian
eu
Laura S
he he dragilor:-D eram asa de concentrata cu planurile pentru we asta la munte, ca am si uitat scopul plimbarii:-D va multumesc ca mi-ati amintit si multumesc si pentru urari!
sa fie un an bun pentru toata lumea!!!:-D
27 Ian
Între cer şi pământ
Ştefan Guţiu
foarte frumoasa
21 Ian
Impreuna:)
Raluca Voinu
Am abandonat partial tinuta de munte pt Irina si Laviniu ca doar au facut si ei pasul cel mare si tare frumos a mai fost sa petrecem cu ei:-D:-D:-D
13 Ian
Ger
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
ce rapid:)
5 Ian
La pândă
Zamfir Şomcutean
Excelent!!!
15 Dec
Moment
Soare George
Supeeeer!!
15 Dec
Culori şi nuanţe...
Alin Totorean
Deosebit si foarte frumos!
15 Dec
Ceata de nov.
Lucian Secară
frumoasa toata seria!
15 Dec
Who knows the name of this song?
Al Pinol
Sigrid, ai citit "Umbre intunecate" a lui Joe Simpson? Gasesti ceva raspunsuri acolo...
24 Nov
Toamna in Bucovina
Sorin Rusu
impecabil!!!!
24 Nov
Impreuna:)
Raluca Voinu
Ralucita in top:-D sa fie ea deasupta, sa domine adunarea:-D
14 Nov
Exploratorul
Laura S
nu era intepenit mai:) se chinuia sa fixeze becul:-P
1/3
12 Sep
Repaus de dimineaţă
Gergely Iosif
excelenta!
29 Aug
eu
Laura S
Nu sint sigura ca stiu la ce faci referire.... deci probabil ca nu am fost, dar astept cu nerabdare mai multe detalii:)
16 Iul
Escala
Marian Radu
Draga Margareta, topul nu inseamna numai creste! Mai vedem la munte si fluturasi si floricele si diverse altele...
1 Iul
Mic dejun
Mircea Ioan Coman
foarte frumoasa asta!
1 Iul
strigandu-si mama
Alexandru Hârju
excelenta!!!!!! felicitari!!!!
1 Iul
Jocuri de lumini
Gergely Iosif
superbe toate!
10 Iun
Comentarii înscrise de Laura S
[1-20]<  21-40 din 689
  > [41-60] [61-80] [81-100] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026