
| Galeria Foto Alpinet |
Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari! |
Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum... |
imi palce cu tot cu nor, bravo |
ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila |
Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura! |
norul..........privea amenintator; excelenta (cu tot cu nor |
"calator" e mult mai buna. |
un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor |
frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte |
Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce |
daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... |
fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta |
...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta.. |
Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă... |
Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv |
Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise... |
Da. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20]< | 21-40 din 689 | > [41-60] [61-80] [81-100] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| eu Laura S | :-D:-D:-D chiar ma intrebam cum de nu mai spui tu nimic:-D lasa ca o sa vina si vremea cind o sa schimb poza:-P sa vezi petrecere atunci:-D locatia? inca nu ai aflat? la mine acasa:-P | 27 Ian |
| eu Laura S | sa sti ca nu am uitat de poze doar ca nu am avut timp sa le trimit:-D | 27 Ian |
| eu Laura S | he he dragilor:-D eram asa de concentrata cu planurile pentru we asta la munte, ca am si uitat scopul plimbarii:-D va multumesc ca mi-ati amintit si multumesc si pentru urari! sa fie un an bun pentru toata lumea!!!:-D | 27 Ian |
| Între cer şi pământ Ştefan Guţiu | foarte frumoasa | 21 Ian |
| Impreuna:) Raluca Voinu | Am abandonat partial tinuta de munte pt Irina si Laviniu ca doar au facut si ei pasul cel mare si tare frumos a mai fost sa petrecem cu ei:-D:-D:-D | 13 Ian |
| Ger Daniel Humelnicu | ce rapid:) | 5 Ian |
| La pândă Zamfir Şomcutean | Excelent!!! | 15 Dec |
| Moment Soare George | Supeeeer!! | 15 Dec |
| Culori şi nuanţe... Alin Totorean | Deosebit si foarte frumos! | 15 Dec |
| Ceata de nov. Lucian Secară | frumoasa toata seria! | 15 Dec |
| Who knows the name of this song? Al Pinol | Sigrid, ai citit "Umbre intunecate" a lui Joe Simpson? Gasesti ceva raspunsuri acolo... | 24 Nov |
| Toamna in Bucovina Sorin Rusu | impecabil!!!! | 24 Nov |
| Impreuna:) Raluca Voinu | Ralucita in top:-D sa fie ea deasupta, sa domine adunarea:-D | 14 Nov |
| Exploratorul Laura S | nu era intepenit mai:) se chinuia sa fixeze becul:-P 1/3 | 12 Sep |
| Repaus de dimineaţă Gergely Iosif | excelenta! | 29 Aug |
| eu Laura S | Nu sint sigura ca stiu la ce faci referire.... deci probabil ca nu am fost, dar astept cu nerabdare mai multe detalii:) | 16 Iul |
| Escala Marian Radu | Draga Margareta, topul nu inseamna numai creste! Mai vedem la munte si fluturasi si floricele si diverse altele... | 1 Iul |
| Mic dejun Mircea Ioan Coman | foarte frumoasa asta! | 1 Iul |
| strigandu-si mama Alexandru Hârju | excelenta!!!!!! felicitari!!!! | 1 Iul |
| Jocuri de lumini Gergely Iosif | superbe toate! | 10 Iun |
| [1-20]< | 21-40 din 689 | > [41-60] [61-80] [81-100] >> |