
| Galeria Foto Alpinet |
Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari! |
Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum... |
imi palce cu tot cu nor, bravo |
ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila |
Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura! |
norul..........privea amenintator; excelenta (cu tot cu nor |
"calator" e mult mai buna. |
un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor |
frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte |
Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce |
daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... |
fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta |
...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta.. |
Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă... |
Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv |
Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise... |
Da. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-60 din 689 | > [61-80] [81-100] [101-120] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Căsuţa văcuţelor. Mircea Petrescu | superb! | 10 Iun |
| - Radu Ponta | superba! | 8 Mai |
| Voalul Bogdan Cârstina | curmatura asta e frumoasa indiferent de sezon:-D | 8 Mai |
| detaliu Daniel Humelnicu | merita sa vada cum e la inaltime in top ca tare e frumoasa:-) | 8 Mai |
| autoportret... petru laurenţiu pop | Super tare! A meritat fuga:-D | 8 Mai |
| Agitatie matinala Marian Radu | faina plimbarea, frumoase pozele! | 8 Mai |
| O baie binemeritata:-D Theodor Bunica | da ce vesel esti ca i-ai facut baie:) | 8 Mai |
| autoportret Daniel Humelnicu | esti cam in valuri:-D faina poza | 23 Apr |
| Ou Virgil Iordache | foarte frumos | 23 Apr |
| Un Corn Prea Aproape Sebastian Romanescu | frumossssssssss:-o | 22 Apr |
| Negru pe alb stoian marius | frumoasa si sensibila poza! | 22 Apr |
| Mai e pina departe... Dan Izvoreanu | asa Emi, sa nu spui cind ajungi prin Bucuresti ca te luam la bataie:-P Cristi te tine si eu dau:-D | 22 Apr |
| Laleaua pestriţă Dan Turtureanu | foarte frumoasa | 22 Apr |
| Vedere spre Cheile Rametiului Ioan BĂŽndeanu | o serie superba! | 22 Apr |
| LINDA Romeo Cretu | super!!! | 10 Apr |
| izvor Victor Prajitura | e ceva cu canionul asta:) eu acolo am reusit sa imi sucesc o mina:) | 3 Apr |
| izvor Victor Prajitura | :-D lasa ca a meritat efortul | 3 Apr |
| Godzilla V Bogdan Cârstina | Super! | 3 Apr |
| izvor Victor Prajitura | Ai trecut tot canionul prin apa?:-D | 3 Apr |
| Viorele Marian Radu | Frumoasa plimbare! Incintatoare seria de poze! | 3 Apr |
| [1-20] [21-40]< | 41-60 din 689 | > [61-80] [81-100] [101-120] >> |