Lumina si muntele

Înscrisă de: Laura S
Lumina si muntele
Data publicării: : 30 Aug 2007, vizualizări:: 1711
Localizare geografica: Elveţia
Laura S - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Ion Lăcătuş, Joi, 30 Aug 2007, 23:48

Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari!

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:13

Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum...

Emanuela Petreanu Emanuela Petreanu, Vineri, 31 Aug 2007, 9:54

imi palce cu tot cu nor, bravo

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:59

ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila

Marian Radu Marian Radu, Vineri, 31 Aug 2007, 10:05

Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura!

Geta Oltean Geta Oltean, Vineri, 31 Aug 2007, 10:09

norul..........privea amenintator;:-D
excelenta (cu tot cu nor:-P:-D)

Cristian Flueraru Cristian FlueraruAdministrator Alpinet , Vineri, 31 Aug 2007, 11:45

"calator" e mult mai buna.

Fără foto Petru Renatty Ciobanu, Vineri, 31 Aug 2007, 14:08

un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:25

frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte:)

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 16:32

Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce:-D

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:46

daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... :)

Ioan Muntean Ioan Muntean, Vineri, 31 Aug 2007, 23:45

fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta:-D

Radu Ponta Radu Ponta, Duminică, 2 Sep 2007, 0:02

...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta..

Daniela Ursu Daniela Ursu, Duminică, 2 Sep 2007, 15:59

Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă...:-)

Claudiu Szabo Claudiu Szabo, Luni, 3 Sep 2007, 21:32

Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv:-(

Laura S Laura S, Marţi, 4 Sep 2007, 9:18

Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise...:-?

Fără foto Dan Loghin, Marţi, 4 Sep 2007, 9:40

Da.

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Laura S
[1-20] [21-40]<  41-60 din 689
  > [61-80] [81-100] [101-120] >>
FotografieComentariuData
Căsuţa văcuţelor.
Mircea Petrescu
superb!
10 Iun
-
Radu Ponta
superba!
8 Mai
Voalul
Bogdan Cârstina
curmatura asta e frumoasa indiferent de sezon:-D
8 Mai
detaliu
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
merita sa vada cum e la inaltime in top ca tare e frumoasa:-)
8 Mai
autoportret...
petru laurenţiu pop
Super tare! A meritat fuga:-D
8 Mai
Agitatie matinala
Marian Radu
faina plimbarea, frumoase pozele!
8 Mai
O baie binemeritata:-D
Theodor Bunica
da ce vesel esti ca i-ai facut baie:)
8 Mai
autoportret
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
esti cam in valuri:-D
faina poza
23 Apr
Ou
Virgil Iordache
foarte frumos
23 Apr
Un Corn Prea Aproape
Sebastian Romanescu
frumossssssssss:-o
22 Apr
Negru pe alb
stoian marius
frumoasa si sensibila poza!
22 Apr
Mai e pina departe...
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
asa Emi, sa nu spui cind ajungi prin Bucuresti ca te luam la bataie:-P Cristi te tine si eu dau:-D
22 Apr
Laleaua pestriţă
Dan Turtureanu
foarte frumoasa
22 Apr
Vedere spre Cheile Rametiului
Ioan BĂŽndeanuAdministrator Alpinet
o serie superba!
22 Apr
LINDA
Romeo Cretu
super!!!
10 Apr
izvor
Victor Prajitura
e ceva cu canionul asta:) eu acolo am reusit sa imi sucesc o mina:)
3 Apr
izvor
Victor Prajitura
:-D lasa ca a meritat efortul
3 Apr
Godzilla V
Bogdan Cârstina
Super!
3 Apr
izvor
Victor Prajitura
Ai trecut tot canionul prin apa?:-D
3 Apr
Viorele
Marian Radu
Frumoasa plimbare! Incintatoare seria de poze!
3 Apr
Comentarii înscrise de Laura S
[1-20] [21-40]<  41-60 din 689
  > [61-80] [81-100] [101-120] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026