
| Galeria Foto Alpinet |
Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari! |
Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum... |
imi palce cu tot cu nor, bravo |
ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila |
Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura! |
norul..........privea amenintator; excelenta (cu tot cu nor |
"calator" e mult mai buna. |
un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor |
frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte |
Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce |
daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... |
fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta |
...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta.. |
Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă... |
Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv |
Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise... |
Da. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 689 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Urechiatul Mihai Andronie | Super Tare!!!!:-D | 1 Apr |
| 2 Sufletele Ioana Izvorean | ce frumos au stat la poza:) | 28 Mar |
| First time Lumi B. | din iarba in zapada:-D ai vrut sa te racoresti dupa licoarea din pahar?:-D:-D | 26 Mar |
| Negoiul Emi Cristea | superba si asta | 25 Mar |
| Nu prea am cuvinte... Emi Cristea | tare frumos! | 25 Mar |
| Ameninţare? Emi Cristea | excelent!!!:-D | 25 Mar |
| Ultima zăpadă (1) Soare George | un excelent si de la mine! | 25 Mar |
| Singuratici Ioana Izvorean | imi place tare mult poza asta! | 25 Mar |
| Creste Catalin Viorel Frent | :-o:-o:-o:-o superba toata seria!!!! | 25 Mar |
| O veveriţă agresivă Theodor Bunica | nu pare agresiva:-P | 24 Mar |
| la soare:) Laura S | :-D | 24 Mar |
| foc? Laura S | Ma bucur ca va place:-D si va multumesc pentru aprecieri. Nu prea e de top... Teo, multumesc! Tin cont data viitoare Nu aveam apa, dar aveam vint din belsug:-D se vede si dupa nori:-) | 24 Mar |
| eu Laura S | Asta cu cavalerul a fost un mod mai subtil de a-mi sugera sa schimb poza?:)) | 21 Mar |
| cumpăna!!!!!!!! Geta Oltean | La multi ani si petrecere frumoasa!!!:-D | 21 Mar |
| apus............ mihai constantenec | foarte frumoasa | 21 Mar |
| In tandem Marian Radu | superba:-) | 19 Mar |
| Leone Octavian Radu Topai | asta daca as potea sa o notez de 10 ori... felicitari pentru toata seria! mai rara asa frumuseti una dupa alta:-D | 11 Mar |
| Awakening Tatár Attila | deosebita | 11 Mar |
| Te aştept acasă! Soare George | ma alatur cu laudele, grupului de mai sus excelent!!!!!! | 11 Mar |
| Strajerii Bircaciului Feri Teglas | cel mai frumos buchet:-D | 11 Mar |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 689 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |