Lumina si muntele

Înscrisă de: Laura S
Lumina si muntele
Data publicării: : 30 Aug 2007, vizualizări:: 1711
Localizare geografica: Elveţia
Laura S - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Ion Lăcătuş, Joi, 30 Aug 2007, 23:48

Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari!

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:13

Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum...

Emanuela Petreanu Emanuela Petreanu, Vineri, 31 Aug 2007, 9:54

imi palce cu tot cu nor, bravo

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 9:59

ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila

Marian Radu Marian Radu, Vineri, 31 Aug 2007, 10:05

Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura!

Geta Oltean Geta Oltean, Vineri, 31 Aug 2007, 10:09

norul..........privea amenintator;:-D
excelenta (cu tot cu nor:-P:-D)

Cristian Flueraru Cristian FlueraruAdministrator Alpinet , Vineri, 31 Aug 2007, 11:45

"calator" e mult mai buna.

Fără foto Petru Renatty Ciobanu, Vineri, 31 Aug 2007, 14:08

un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:25

frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte:)

Laura S Laura S, Vineri, 31 Aug 2007, 16:32

Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce:-D

Fără foto Nicolae Badea, Vineri, 31 Aug 2007, 16:46

daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... :)

Ioan Muntean Ioan Muntean, Vineri, 31 Aug 2007, 23:45

fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta:-D

Radu Ponta Radu Ponta, Duminică, 2 Sep 2007, 0:02

...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta..

Daniela Ursu Daniela Ursu, Duminică, 2 Sep 2007, 15:59

Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă...:-)

Claudiu Szabo Claudiu Szabo, Luni, 3 Sep 2007, 21:32

Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv:-(

Laura S Laura S, Marţi, 4 Sep 2007, 9:18

Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise...:-?

Fără foto Dan Loghin, Marţi, 4 Sep 2007, 9:40

Da.

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Laura S
[21-40] [41-60] [61-80]<  81-100 din 689
  > [101-120] [121-140] [141-160] >>
FotografieComentariuData
panta vijeliilor...
Laura S
:-D
6 Mar
Un colţişor de univers...
Theodor Bunica
chiar e deosebita
Felicitari!
4 Mar
Catalin
catalin boicu
salut!
o mica curiozitate: ce carai in tubul de calc?:)
3 Mar
la soare:)
Laura S
nu ne dam seama dar ne facem ca stim:)
29 Feb
in cautarea razei perfecte
Laura S
sau punem de un concurs fara premiu:-D cine ghiceste personajul
28 Feb
Relax
Lumi B.
hai ca te intinzi cu gluma.... scoala din iarba si pune mina la treaba:-P deasta se duce tara de ripa:-D
28 Feb
Tătăiţiii... ascuţiţiii...
Teo Paraschiveanu
au stricat centrala din refugiu?:-D
28 Feb
cinteze
Alexandru Hârju
excelent!!!!!
28 Feb
Vecinii
Nicolae Cristian Bădescu
Superb!!!!
28 Feb
Sirag de Crai
Ioana Izvorean
si de la mine o lauda pentru cadrul asta:-D
28 Feb
la soare:)
Laura S
casca puturoasa:-D
27 Feb
That's me:)
Derzsi Csongor
salut! si bine ai venit:-D
26 Feb
pure pleasure
elian antal
excelenta!
26 Feb
dealuri
petru laurenţiu pop
sbscriu la cele de mai sus
26 Feb
locuinta de pitic
petru laurenţiu pop
foarte frumoasa!
26 Feb
In lumina diminetii...
Marius Radu
imi place tare mult asta!
22 Feb
La luna... februarie
Teo Paraschiveanu
vorba lai Marian:Vorba lui Ionut: Excelenta!:-D
22 Feb
La muzeul Astra din Dumbrava Sibiului
Valentin Busuioc
superb!
21 Feb
Paradisul viperelor
Daniela Ursu
foarte frumoasa poza
21 Feb
Relax
Lumi B.
asa iti astepti tu urarile de la multi ani? desteptarea sa ne pupam:-P
20 Feb
Comentarii înscrise de Laura S
[21-40] [41-60] [61-80]<  81-100 din 689
  > [101-120] [121-140] [141-160] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026