
| Galeria Foto Alpinet |
Nu stiu ce-i cu noru' da' cadrul face tot banii! Am votat excelent. Si felicitari! |
Nu inteleg ce te nelamureste la norul ala... Credeam ca toata lumea a vazut nori pina acum... |
imi palce cu tot cu nor, bravo |
ma scuzi ca ti-am zgiriat retina sensibila |
Si eu votez tot cu Excelent! Frumos cadru. Felicitari pentru tura! |
norul..........privea amenintator; excelenta (cu tot cu nor |
"calator" e mult mai buna. |
un vot aici si pentru "calator". evident, si pentru nor |
frumos. mai astept si altele sa stiu eu ca ai facut muuuulte |
Eu ca eu dar, tu nu ai de gind sa mai improspatezi arhiva de poze cu ceva?.... Si eu stiu sigur ca ai cu ce |
daca ma hotarasc la una care sa merite sa fie postata aici... |
fara nori nu avea atat de mult farmec si nici lumina nu se reflecta atat de bine.. deci, norilor ce bine ca ati fost acolo alaturi de calator... de data asta |
...da ce ie cu ion iliescu ăsta în partea de jos a pozei?... io am văzut dobitoci pă sait, da ca ăsta.. |
Se pare că fantoma lui barbă neagră or' albastră or' ce culoare (a) politică o fi având dom' iliescu a băgat mare spaimă în cei mai curajoşi montaniarzi şi frecvenţi aspiranţi la un loc fruntaş în topul alpinet. Păi se poate? E doar o fantomă... |
Nu-i problemă că e "mânărită"... problema e că e excesiv |
Si ce anume crezi ca am minarit la poza asta?... Am crezut ca nu e exagerat sa dau Remove Noise... |
Da. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 689 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| panta vijeliilor... Laura S | :-D | 6 Mar |
| Un colţişor de univers... Theodor Bunica | chiar e deosebita Felicitari! | 4 Mar |
| Catalin catalin boicu | salut! o mica curiozitate: ce carai in tubul de calc?:) | 3 Mar |
| la soare:) Laura S | nu ne dam seama dar ne facem ca stim:) | 29 Feb |
| in cautarea razei perfecte Laura S | sau punem de un concurs fara premiu:-D cine ghiceste personajul | 28 Feb |
| Relax Lumi B. | hai ca te intinzi cu gluma.... scoala din iarba si pune mina la treaba:-P deasta se duce tara de ripa:-D | 28 Feb |
| Tătăiţiii... ascuţiţiii... Teo Paraschiveanu | au stricat centrala din refugiu?:-D | 28 Feb |
| cinteze Alexandru Hârju | excelent!!!!! | 28 Feb |
| Vecinii Nicolae Cristian Bădescu | Superb!!!! | 28 Feb |
| Sirag de Crai Ioana Izvorean | si de la mine o lauda pentru cadrul asta:-D | 28 Feb |
| la soare:) Laura S | casca puturoasa:-D | 27 Feb |
| That's me:) Derzsi Csongor | salut! si bine ai venit:-D | 26 Feb |
| pure pleasure elian antal | excelenta! | 26 Feb |
| dealuri petru laurenţiu pop | sbscriu la cele de mai sus | 26 Feb |
| locuinta de pitic petru laurenţiu pop | foarte frumoasa! | 26 Feb |
| In lumina diminetii... Marius Radu | imi place tare mult asta! | 22 Feb |
| La luna... februarie Teo Paraschiveanu | vorba lai Marian:Vorba lui Ionut: Excelenta!:-D | 22 Feb |
| La muzeul Astra din Dumbrava Sibiului Valentin Busuioc | superb! | 21 Feb |
| Paradisul viperelor Daniela Ursu | foarte frumoasa poza | 21 Feb |
| Relax Lumi B. | asa iti astepti tu urarile de la multi ani? desteptarea sa ne pupam:-P | 20 Feb |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 689 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |