....existence...

Înscrisă de: bedo zoli
....existence...
Data publicării: : 31 Aug 2007, vizualizări:: 1768
Localizare geografica: Elveţia
Echipament folosit: KonicaMinolta A 200
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Ileana Neagoe, Duminică, 2 Sep 2007, 19:44

Stiam ca Elvetia este o tara. Acum aflu ca este o planeta pe care... EXISTA VIATA!:-D

Lumi B. Lumi B., Duminică, 2 Sep 2007, 22:23

misto poza:-P

bedo zoli bedo zoli, Duminică, 2 Sep 2007, 22:24

:-D

Laura S Laura S, Luni, 3 Sep 2007, 9:49

Frumos locul de cort! Ceva marmote au trecut sa va viziteze?:-D

bedo zoli bedo zoli, Luni, 3 Sep 2007, 15:59

da, e un loc fantastic....marmote? am vazut, am fotografiat.......:-)

Fără foto Ileana Neagoe, Marţi, 4 Sep 2007, 12:42

Marmote extraterestre...:-D

Andreea Ghioca Andreea Ghioca, Miercuri, 5 Sep 2007, 11:58

Salutare, Zoli bacsi! Aşa "existence" aş vrea şi eu zi de zi:-D! Bine-ţi şade... Dacă ai timp şi chef, trimite-mi, te rog, mai multe poze din tura de pe Weisshorn!

Fără foto Ileana Neagoe, Miercuri, 5 Sep 2007, 23:00

Si mie te rog sa-mi trimiti o poza cu o marmota elvetiana...si o pietricica de pe Planeta Elvetia...:-D

Iuliana Bucurescu Iuliana Bucurescu, Duminică, 9 Sep 2007, 18:18

Aia e bere la altitudine din mana ta?:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de bedo zoli
FotografieComentariuData
orizont de cristal
bedo zoli
Riffelsee, Elvetia. E usor sa ajungi pe traseul Zermatt-Riffelalp pe jos; sau cu trenul - statia e mai sus, 5 minute de mers. E o rezervatie botanica exceptionala, merita de vazut...si asta la 2900m altitudine!
3 Sep
no comment
bedo zoli
Nu e obligatoriu...ajunge si daca mergi pina la Weisshornhutte (2932 m) multumesc comentariul:-D cum a fost Dom-ul? Pe traseul Festigrat?
3 Sep
....existence...
bedo zoli
da, e un loc fantastic....marmote? am vazut, am fotografiat.......:-)
3 Sep
....existence...
bedo zoli
:-D
2 Sep
Myself
Andreea Ghioca
salut Andreea! multumesc comentariul...ce mai faceti, ati facut ceva "mare" in anul asta?
31 Aug
no comment
bedo zoli
catinca...da, merge site-ul, sint niste munti superbe, multumesc ca m-ai zis
31 Aug
no comment
bedo zoli
multam...sa vezi adresa!
31 Aug
no comment
bedo zoli
Cele 2 varfuri in centrul imaginii sint Dom (4545m) si Taschorn (4490 m, dreapta); in spate se mai vede si virful Alphubel (4206) Fotografia a fost facuta cind am catarat spre virful Weisshorn (4505m)
30 Aug
no comment
bedo zoli
multumesc:-D
29 Aug
apus de neuitat (mont blanc)
bedo zoli
salut - da, in data de 2 august 2006
12 Aug
Comentarii înscrise de bedo zoli
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026