
| Galeria Foto Alpinet |
Stiam ca Elvetia este o tara. Acum aflu ca este o planeta pe care... EXISTA VIATA! |
misto poza |
Frumos locul de cort! Ceva marmote au trecut sa va viziteze? |
da, e un loc fantastic....marmote? am vazut, am fotografiat....... |
Marmote extraterestre... |
Salutare, Zoli bacsi! Aşa "existence" aş vrea şi eu zi de zi |
Si mie te rog sa-mi trimiti o poza cu o marmota elvetiana...si o pietricica de pe Planeta Elvetia... |
Aia e bere la altitudine din mana ta? |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| orizont de cristal bedo zoli | Riffelsee, Elvetia. E usor sa ajungi pe traseul Zermatt-Riffelalp pe jos; sau cu trenul - statia e mai sus, 5 minute de mers. E o rezervatie botanica exceptionala, merita de vazut...si asta la 2900m altitudine! | 3 Sep |
| no comment bedo zoli | Nu e obligatoriu...ajunge si daca mergi pina la Weisshornhutte (2932 m) multumesc comentariul:-D cum a fost Dom-ul? Pe traseul Festigrat? | 3 Sep |
| ....existence... bedo zoli | da, e un loc fantastic....marmote? am vazut, am fotografiat.......:-) | 3 Sep |
| ....existence... bedo zoli | :-D | 2 Sep |
| Myself Andreea Ghioca | salut Andreea! multumesc comentariul...ce mai faceti, ati facut ceva "mare" in anul asta? | 31 Aug |
| no comment bedo zoli | catinca...da, merge site-ul, sint niste munti superbe, multumesc ca m-ai zis | 31 Aug |
| no comment bedo zoli | multam...sa vezi adresa! | 31 Aug |
| no comment bedo zoli | Cele 2 varfuri in centrul imaginii sint Dom (4545m) si Taschorn (4490 m, dreapta); in spate se mai vede si virful Alphubel (4206) Fotografia a fost facuta cind am catarat spre virful Weisshorn (4505m) | 30 Aug |
| no comment bedo zoli | multumesc:-D | 29 Aug |
| apus de neuitat (mont blanc) bedo zoli | salut - da, in data de 2 august 2006 | 12 Aug |