
| Galeria Foto Alpinet |
Salut baieti, buna fetelor |
Emi? |
sa stii ca ptr MB sigur ai nevoie de "cel mai tare antrenament din lume"..nu uita tubul de " ocsigen" hallo u |
esti un fericit... sa atingi Moldoveanu! |
Te felicit că ai ajuns pe Moldoveanu |
Salutare Cristi. Daca e pt prima data pe Moldoveanu....bravo. E o realizare pentru tine. Referitor la Mont Blanc.....informeazate bine si nu te speria chiar asa tare....pt ca nu e greu, mai ales pe ruta clasica. Din pacate nu prea ma incadrez la "cerintele" tale |
Multumesc de sfaturi si felicitari |
La munti ani! O curiozitate: ai ajuns pe Mont Blanc? |
bravo tie ca ai ajuns pe Moldoveanu!!! la multi ani fericiti! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
La multi ani!!! |
La multi ani, sanatate si excursii cat mai frumoase! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
La multi ani! |
La multi ani! |
La multi ani! pe creste insorite. |
La multi ani |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Eu pe Moldoveanu:-) Cristian Popa | Multumesc de sfaturi si felicitari:-) Sa stii ca in momentul in care am ajuns pe Moldoveanu chiar am fost foarte fericit... am mai urcat de 4 ori pe acest varf de atunci, inclusiv la un maraton Sambata - Moldoveanu. | 11 Sep |
| Eu pe Moldoveanu:-) Cristian Popa | Salut baieti, buna fetelor:-) O intrebare de 1000 de puncte... cine este din Brasov si ar vrea sa urce la vara pe Mont Blanc?:-) Astept un raspuns pentru a incepe cel mai dur antrenament din lume pana in iunie la anu':-) | 6 Sep |
| Put your lights on Gabriela Varveri | Sa dea Domnul sa stea tot timpul aprins:-D | 1 Sep |
| ...micul şeptar... Dana Cristea | E prea deaprte:-) | 1 Aug |
| Covor natural Hărdălău Daniela | O floare intre flori:-P | 31 Iul |
| Înca mai învăţ Giotină Corina | Draguta, maritata?:-P | 31 Iul |
| Eu Daniela Ilioaea | Ce fetita frumusica are mama:-P | 31 Iul |
| ...micul şeptar... Dana Cristea | Ce mult mi-as dori sa incep sa fac escalada...dar nu am profesor:-P | 31 Iul |
| Plaja dupa o noapte de bivuac la 2500m corina drosino | O sa se topeasca toata zapada:-P | 31 Iul |
| Cu ochii in soare... Anghel Irina | Ce domnisoara dragutzica:-P | 31 Iul |
| eu&cutzu Anca Andreea Nemes | Dragutza foc:-P | 31 Iul |
| În drum spre cota 2000 Cristiana Toma | Dragutza foc! | 31 Iul |
| my picture cristina pogăcean | La multi ani si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! | 31 Iul |
| in muntii din Grecia Aştefanei Andreea Maria | La multi ani si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! | 31 Iul |
| aşteptam startul... Andrada Ghiţoc | La multi ani si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! | 31 Iul |
| On the road again Vişan Mirela | Draguta foc! Ce chip de ingeras:-P | 17 Iul |
| euu Nicoleta Mariana Ruxăndoaia | Facem o creasta de Fagaras?:-P | 12 Iul |
| Transfagarasan pe bicicleta Sorin Andrieş | Salut! Am revenit. Am fost foarte ocupat cu muncile la birouri:-P Vreau sa incep iar in forta cu muntele! (Fagaras 2003) | 12 Iul |
| Eu langa Crucea Eroilor Cristian Popa | Salut baieti, buna fetelor... am revenit!!!:-P | 12 Iul |
| la o poveste... Diana Bobiş | La multi ani! Prietenul tau e gelos?:-P | 12 Iul |