
| Galeria Foto Alpinet |
Salut! Frumos p-acolo! |
Salutare! Da. Merita vazut! |
La munti ani! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
Multumesc pentru urare. |
La multi ani!!! |
buna Ioscane! N-am umblat pe acolo pe la Calugara, dar intentionez sa merg. Bunica a stat in Steier si am verisorii acolo |
Salut! Mai e mult pana departe? La multi ani! |
pentru Romeo:ca de obicei, tot atat! |
pentru Alin: daca vrei sa vii incoace, contacteaza-ma pe mail si poate mergem impreuna daca sunt liber. |
cred ca tu ai tuica in petul ala de aia pari asa obosit... |
Nici macar... |
Multumesc pentru urare! Ture frumoase |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 1118 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Apus in Godeanu Octavian Stanescu | Fain! | 8 Oct |
| in nori... Alexandru Borcea | Impresionant! | 15 Nov |
| Viperă CSABA IAKOB | Frumos exemplar... | 25 Sep |
| Contorsionat viorel mihai vuşcan | Foarte fain!!! | 13 Iun |
| Custura Cetatii Ilidia Octavian Stanescu | Se vede tare fain de acolo. Ma bucur ca ati postat-o aici, sa ne putem bucura cu totii de priveliste. | 1 Nov |
| dor de vara ionel dobre | Din Poiana Beusnita, o privire spre Vf. Plesiva... | 25 Oct |
| Durmitor Daniel Humelnicu | He, he! Aicea DA carst! | 12 Oct |
| In Poiana Pelegii Annelise Floroian | Daca era un pic mai putin luminat cortul, ar fi fost EXCEPTIONALA. | 12 Oct |
| In Poiana Pelegii Annelise Floroian | Faina poza. Ce timp ai folosit? | 12 Oct |
| Poiana Pelegii Annelise Floroian | A fost vreme buna. Sper sa mai ajung si eu anul asta in Retezat. | 12 Oct |
| Bucegi Alexandru Borcea | Vine iarna...din nou! | 12 Oct |
| Trosnitul zorilor Cristian Guşă | Frumoasa dimineata...! | 12 Oct |
| Apus vulcanic in Muntii Retezat Rareş Dominte | Superb! | 11 Oct |
| Apus în Retezat Annelise Floroian | Foarte fain. | 11 Oct |
| - Livius Almajan | Superb! | 20 Sep |
| Pe Zamora Annelise Floroian | La multi ani si cat mai multe poze faine din locurile pe care le strabati!!! | 11 Sep |
| Întâlnire cu o comoară Paul Airinei | Minunat! | 20 Iun |
| Aleile zeilor Daniela Ursu | O serie excelenta! Multumim! | 22 Mai |
| Brandusa de primavara Iosif Chiran | Vine, vine...acusi...:-) Multumesc. | 24 Mar |
| Pădurea de piatră Claudiu Szabo | Minunat! | 14 Mar |
| 1-20 din 1118 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |