
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 149 | > [121-140] [141-149] |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Mănăstirea Suceviţa Dragoş Acsani | Simplu...pe un picior de plai! | 25 Ian |
| Cam rece... Dragoş Geabot | Numai un Zenit este apt sa lucreze fara probleme in asemenea conditii. Dar altceva mai interesant de fotografiat in zona nu ai gasit, macar focul la cara fierbeati ceaiul.:-P | 5 Ian |
| LA MULTI ANI-2003 Teo Ţolescu | La multi ani si soare... | 5 Ian |
| Nea Petre Costin Tudor | Salutari de numai bine lui nea Petre, adevarat cabanier si om al muntelui. La Barcaciu m-am simtit foarte bine si nu pot uite serile pline de povesti la lumina lampilor de carbid. Felicitari autorului pentru aceasta imagine. | 1 Dec |
| Impărăţia culorilor Janos Egly | M-ai bagat in boala vreau sa revin la Borsa, am fost acum citiva ani si a fost deosebit de frumos. Curcubeul exprima foarte multe. | 18 Nov |
| Pecineagu Claudiu Enescu | felicitari pentru fotografii, sunt adevarate pentru muntomani...:-D | 26 Oct |
| In alb şi negru. Andrei Barborică | Unii dau lectii de botanica ,altii dau lectii de arta fotografica...:-D | 31 Aug |
| Muţi de admiraţie gabriel constantin | :-Adevarata imagine de muntoman... | 31 Aug |
| La deal iulia perlea | Zenitul este un aparat foto de incredere dar este necesar o buna cunoastere a calitatilor si defectelor acestui apararat.Pentru a obtine o mai buna claritate a subietului este necesar sa lucrezi cu diafragma cit mai mica si mai poti combina lumina naturala cu cea artificiala, mai exact un blitz de putere mica care este si usor de carat pe munte...deci succes in macrofotografie. | 24 Aug |
| Musetel mov !!! Dragoş Onel | fara prea multe cuvinte ...o imagine superba! | 8 Aug |
| Veverită. Dragoş Onel | sper cu aceasta imagine sa participi si la concursul EXDECO de la Brasov...simpla si superba. | 30 Iul |
| O dimineţa Teo Ţolescu | O imagine simpla si interesanta care ne deschide placerea de merge la munte ,mai ales dupa potopul de ploi din ultimile zile... | 30 Iul |
| Siamezele Costin Tudor | cu Zenitul se lucreaza destul de greu dar are farmecul sau...si este un prieten de nadejde. | 16 Iun |
| Genţană (kochiana) Costin Tudor | superba serie ,esti pasionat puternic de macro... | 16 Iun |
| cei "trei fraţi pătaţi" din vf. Postavarul Gabriela Căşineanu | felicitari pentru imagini ,superbe ,te fac sa traiesti clipa ... | 16 Iun |
| 18 mai..langă "belvedere" (vf. Postăvarul) Gabriela Căşineanu | superbe...fara multe cuvinte | 16 Iun |
| În înaltul cerului,/ Stânca, norii zeului,/ Tumult.//alpinet.org/ Paşii eului. Alex GĂVAN | maestre,maestre,esti un adevarat maestru al muntelui si-al apatatului fotografic... | 16 Iun |
| Temerarii Invinge ! (din seria "Bilutza din nas") Al Pinol | mai oameni buni ce faceti,cu asa turisti nici acasa nu as sta m-as duce la dezalcolizare.Dar sunt multi cu bani si tupeu sa ne strice linistea si natura ...oare pana cand? | 18 Mai |
| Lizzards Al Pinol | tehnica ne omoara ce sa facem, dar imaginea este interesanta,dece nu stim ce aparat ai folosit,cred ca prelucrarea foto este dusmanul. | 18 Mai |
| Pe arătură Kiru Chiş Dorin | O imagine foarte interesanta din multe puncte de vedere,atat tehnic cit si artistic | 18 Mai |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 149 | > [121-140] [141-149] |