popas

Înscrisă de: Eugeniu Teodorof
popas
Data publicării: : 17 Dec 2007, vizualizări:: 1736
Localizare geografica: România, Muntii MACINULUI, Saua Tutuiatu
Echipament folosit: canon power shot s2 is
Descriere: Locul de popas din şaua Ţuţuiatului
Bookmark and Share
Nu există comentarii pentru această fotografie.


Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Eugeniu Teodorof
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 149
  > [121-140] [141-149]
FotografieComentariuData
Mănăstirea Suceviţa
Dragoş Acsani
Simplu...pe un picior de plai!
25 Ian
Cam rece...
Dragoş Geabot
Numai un Zenit este apt sa lucreze fara probleme in asemenea conditii. Dar altceva mai interesant de fotografiat in zona nu ai gasit, macar focul la cara fierbeati ceaiul.:-P
5 Ian
LA MULTI ANI-2003
Teo Ţolescu
La multi ani si soare...
5 Ian
Nea Petre
Costin Tudor
Salutari de numai bine lui nea Petre, adevarat cabanier si om al muntelui. La Barcaciu m-am simtit foarte bine si nu pot uite serile pline de povesti la lumina lampilor de carbid. Felicitari autorului pentru aceasta imagine.
1 Dec
Impărăţia culorilor
Janos Egly
M-ai bagat in boala vreau sa revin la Borsa, am fost acum citiva ani si a fost deosebit de frumos. Curcubeul exprima foarte multe.
18 Nov
Pecineagu
Claudiu Enescu
felicitari pentru fotografii, sunt adevarate pentru muntomani...:-D
26 Oct
In alb şi negru.
Andrei Barborică
Unii dau lectii de botanica ,altii dau lectii de arta
fotografica...:-D
31 Aug
Muţi de admiraţie
gabriel constantin
:-Adevarata imagine de muntoman...
31 Aug
La deal
iulia perlea
Zenitul este un aparat foto de incredere dar este necesar o buna cunoastere a calitatilor si defectelor
acestui apararat.Pentru a obtine o mai buna claritate a subietului este necesar sa lucrezi cu diafragma cit mai mica si mai poti combina lumina
naturala cu cea artificiala, mai exact un blitz de putere mica care este si usor de carat pe munte...deci succes in macrofotografie.
24 Aug
Musetel mov !!!
Dragoş Onel
fara prea multe cuvinte ...o imagine superba!
8 Aug
Veverită.
Dragoş Onel
sper cu aceasta imagine sa participi si la concursul EXDECO de la Brasov...simpla si superba.
30 Iul
O dimineţa
Teo Ţolescu
O imagine simpla si interesanta care ne deschide placerea de merge la munte ,mai ales dupa potopul de ploi din ultimile zile...
30 Iul
Siamezele
Costin Tudor
cu Zenitul se lucreaza destul de greu dar are farmecul sau...si este un prieten de nadejde.
16 Iun
Genţană (kochiana)
Costin Tudor
superba serie ,esti pasionat puternic de macro...
16 Iun
cei "trei fraţi pătaţi" din vf. Postavarul
Gabriela Căşineanu
felicitari pentru imagini ,superbe ,te fac sa traiesti clipa ...
16 Iun
18 mai..langă "belvedere" (vf. Postăvarul)
Gabriela Căşineanu
superbe...fara multe cuvinte
16 Iun
În înaltul cerului,/ Stânca, norii zeului,/ Tumult.//alpinet.org/ Paşii eului.
Alex GĂVAN
maestre,maestre,esti un adevarat maestru al muntelui si-al apatatului fotografic...
16 Iun
Temerarii Invinge ! (din seria "Bilutza din nas")
Al Pinol
mai oameni buni ce faceti,cu asa turisti nici acasa nu as sta m-as duce la dezalcolizare.Dar sunt multi cu bani si tupeu sa ne strice linistea si natura ...oare pana cand?
18 Mai
Lizzards
Al Pinol
tehnica ne omoara ce sa facem, dar imaginea este interesanta,dece nu stim ce aparat ai folosit,cred ca prelucrarea foto este dusmanul.
18 Mai
Pe arătură
Kiru Chiş Dorin
O imagine foarte interesanta din multe puncte de vedere,atat tehnic cit si artistic
18 Mai
Comentarii înscrise de Eugeniu Teodorof
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 149
  > [121-140] [141-149]
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026