
| Galeria Foto Alpinet |
oho si un pescar muntoman, frumos pestisor |
Poveste pescareasca... |
nu e capra neagra.... e pastrav... varietate de lac |
Nu capra....ci crapa Alexandre! Crapa! |
mah Harjule pune ceva pe tine ca se sinucid pestii din balta aia cind te vad |
jec norris cica o inecat odata un peste! tu il urmezi? |
Eu cred ca numai asa l-a fraierit de l-a prins! |
domnu Izvoreanu - am incercat si eu sa fac cumpana in acest loc, am cazut mi-am udat pantalonii - de inca nu am maiestria dumneavoastra... asa ca am ramas in slip-ul facut la Cluj (jolidon) |
si ai cazut fix pe pestele ala si l-ai omorit saracu |
slipul Cluj-Napoca face pielea ca si roca! |
hai la multi ani Alexandre! |
La multi si fericiti ani, cu excursii cat mai frumoase |
Frumos dar ti-a oferit natura! apropo si eu sant (pescar).... |
La multi ani!!! |
La Multi Ani! Si la mai multe povesti pescaresti! |
La mulţi ani pe munţi! |
La munti ani! |
La multi ani!!! |
multumesc tuturor pentru urari!!! |
la multi ani si poze excelente, Alex!!! mie-mi place cel mai mult obiectivul care se iveste de sub camasa descheiata |
La "munti" ani! |
La multi ani!!! |
Si eu dau cu batzul, de cand ma stiu. Fir intins! |
Eu zic mai Alex ca deja e cazul sa pui ceva pe tine...daca vrei sa te iau cu mine in padure la pozat |
Baga de sama ca-ti mananca degetu' |
Salutare! Unde anume e facuta poza asta (unde in delta)??? La mai mareeee!!! |
Salut Razvane in apropiere de insula Sahalin |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 1500 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| - Radu Ponta | din ciclu Ghita te astept deseara la portita sau tarancuta tarancuta.... hai ca e faina place | 9 Apr |
| Dupa multe cautari Silviu Matei | l-ai prins foarte fain - felicitari | 6 Apr |
| Orizont Ioan Şteţca | orizont despadurit | 10 Feb |
| Clasic de Călţun mihai marius barbu | clasic si fain | 7 Feb |
| Mistreţul Bogdan Ciungara | bun momentul, pacat ca nu a fost o lumina mai buna | 7 Feb |
| Huhurez mare Bogdan Ciungara | asta este cea mai faina - o stiu de pe TN | 6 Feb |
| Iepurila Bogdan Ciungara | foarte fain | 6 Feb |
| minunata vale a cernei GABRIEL CHIRA | frumoasa vale | 18 Ian |
| Vârtopel-Arpâşel Vasile Nucă | fain domnule | 18 Ian |
| Alb Emi Cristea | fain | 18 Ian |
| Wild eye's Silviu Matei | faine toate 3 - felicitari | 6 Ian |
| Codobatura alba - Motacilla alba Doru Panaitescu | ce obiectiv de 500 mm ai? | 6 Ian |
| Canionul Maligne cosmin danila | da canada | 1 Dec |
| Everest - 8848 m Minerva Vincze | hal mai sus:-D | 19 Nov |
| Pădurea cu frunză rară... Emi Cristea | frumoase culori | 15 Nov |
| Freedom Octavian Radu Topai | muti visam sa ajungem acolo... putini reusesc - felicitari | 15 Nov |
| Patricia Lake & Pyramid Mountan cosmin danila | cam departe Canada asta:-D | 15 Nov |
| Anotimpurile Daniel Humelnicu | foarte fain - ai rezolvat si cu toamna, felicitari | 15 Nov |
| Adonis vernalis - Ruscuta de primavara Lori Balogh | fain rau dealu asta primavara... si nu numai | 15 Nov |
| Sfarsit de toamna Vlad Boţan | suru nins | 4 Nov |
| 1-20 din 1500 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |