
| Galeria Foto Alpinet |
Salutare Dane! Te ascundeai in flori? |
Am incercat,....dar se pare ca nu am reusit |
romantica imagine... |
Bine ai venit!..si ai ce ai cu florile!!! Felicitarile mele |
Bun gasit! Eu nu nik cu dansele,...ele imi fac "ochi dulci" |
* nu am nik.... |
La munti ani! Romantic! |
LMAaaaa! |
Mersi pt urare! |
...mai sa fie, ati inceput de luni... |
La multi ani!!! |
La Multi Ani! |
La mulţi ani, Dan Zichil! |
MULTUMESC tuturor! |
Hai la multi ani Danutze! |
Multzamesc... Georgica! Deie Domnul cati imi sunt de folos....! |
La multi ani! E ziua ta sau a florilor? |
Inca nu-s propietar... |
La multi ani, norocosule! |
la multi ani!!! |
MULTUMESC tuturor, pentru urari! |
Bujorii sa-tzi migreze obrajorii. Sal si ture faine! |
La multi ani!!! |
La multi ani! |
La multi ani, Dan!! |
La multi ani! |
La multi ani!! |
La multi ani! |
Multamesc tuturor alpinetilor pt urari! |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 47 | > [21-40] [41-47] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Împaraţia florilor Dan Zichil | Multamesc tuturor alpinetilor pt urari! | 10 Apr |
| Familie Georgiana S. | Minunata imagine! Felicitari! | 7 Aug |
| Cu norisorul deasupra capului Bogdan Cârstina | Imagine frumoasa,...ca de altfel si masivul unde a fost surprinsa:) Cu vreo 10 zile in urma eram si eu pe acolo.... A fost superb! | 6 Mai |
| La mijloc de codru des alex badea | Frumoasa zona..., sper sa ajung in acest an pe acolo:-D | 10 Apr |
| Drumul prin "Mica Elveţie" Dan Tăuţan | Frumos:-D,....dar locatia e totusi Comuna Moeciu | 9 Apr |
| Gnostic Bogdan Cârstina | Divin...:-) | 5 Apr |
| Nord eyes Tudor Moldovan | LA MULTI ANI!... pe munti:-D | 5 Apr |
| Răzvan Zgondea Razvan Zgondea | LA MULTI ANI!... pe munti:-D | 5 Apr |
| Emi Emi Cristea | LA MULTI ANI!....pe munti:-D | 5 Apr |
| Ploaie de stele 2 Mircea Ilie | SCUZE:-(! www.orthphoto.net :-D | 3 Apr |
| drumul către Rai Costela (Steluţa) Pricop | Bunul Dumnezeu sa te ierte, si sa-ti ofere pt vesnicie un coltisor de RAI! | 3 Apr |
| Pe drumul vieţii Teo Paraschiveanu | Minunata.... FELICITARI Teo!:-D ...are dreptate Elian:-( | 31 Mar |
| Manastirea Maria Ciclova asspeocaras oravita | Frumoasa...:-D | 31 Mar |
| Împaraţia florilor Dan Zichil | MULTUMESC tuturor, pentru urari!:-P:-D:-P | 31 Mar |
| Ploaie de stele 2 Mircea Ilie | Superba...:-D Merita vazuta si de altii..., vezi www.ortthphoto.net | 28 Mar |
| Butterfly by G... J... Gergely Iosif | Very nice... FELICITARI! | 28 Mar |
| Capra neagra take 4 Adrian Nicolae | Curioasa.....:-P Cine hoiareste..., Capra il rasplateste!:-D | 28 Mar |
| Împaraţia florilor Dan Zichil | Inca nu-s propietar...:-(Multumesc pt urare!:-P | 28 Mar |
| Mikidutz RADU MUNTEAN | :-P LA MULTI ANI!:-D...pe munti | 27 Mar |
| poza mea Trascau Corp | :-P LA MULTI ANI!:-D...pe munti | 27 Mar |
| 1-20 din 47 | > [21-40] [41-47] | |