
| Galeria Foto Alpinet |
bLavooo |
fluturasu e real? |
indubitabil, Ioana! Ii un fluturas fotomodel. A stat la poza si a zburat. |
@ponta:....tie! |
Asorte........si deci ii un fluturas vedeta... a aparut pe sticla |
Hmmmm...ce masina se vede in spate? Cati cai are? |
Mai multi decat Vio, that's for sure |
Du-te tu! That's not a car, it's a lunch box! Vreau sa zic, masina din spatele tau... |
a lunch box care are cu vreo 30 de CP mai multi ca monster trucku tau si cu vreo 500 kg mai putin |
da trebuie sa recunosc, vio s-a comportat mai bine ca un 4X4 la stana.... |
Evident! Doo elemente: soferul bun si masina pe masura... Aaahhhhhh...cata modestie iese din mine! |
Mda, e vorba de cuplu |
Fluturi cu masina... |
Care cuplu? Vio si Luci sau eu si Coltu? |
Sau poate cuplurile Dao - De, Wuji - Taiji, Yin-Yang - Wu xing, Qi – Neidan, Wu wei... |
Nu mah, cuplul motor |
M-am prins ca te referi la cuplu motor. |
Hehe! Am castigat de departe! Intr-o iarna am fost la Lesu si am intrat in masina 6 persoane cu tot cu rucsaci. Sic sic sic! |
And the winner is...... |
Me! |
Pe ce zabovesc adesea fluturii??? |
pe....mine?:D |
Atunci tu esti floarea ce o cautam! |
multumesc, Alex. Mai degraba spin decat floare, dar esti dragutz sa spui asta |
Era un cantec, "Every rose has its thorn" de la Poison. Se potriveste? |
Ce cuplu! |
Da... El fluture, ea floare... |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 274 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| cu susu in jos Paul BrÄĹ˝nzei | La multi ani fericiti, nenea!!!!!!!!:-D | 14 Iun |
| conuri si cercei Claudia Teodora Ciuchina | Ce ma bucur!!!! Sa-ti creasca mare si fericit (Dan!)!! Va pup. | 29 Apr |
| Alien(ation) Tya Afrim | Saru'mana, Ileana! | 15 Feb |
| Alien(ation) Tya Afrim | Multumesc mult pentru urari:-D | 19 Feb |
| Eu... pe mine... Teo Paraschiveanu | La multi ani fericiti!:-D | 17 Feb |
| Red Lucian Hulban | La multi ani fericiti!:-D | 2 Dec |
| Jacuzzi Daniel Humelnicu | Vin eu..ca am fost deja si mi-a placut de numa.:-D. | 23 Nov |
| Wind of change Daniel Humelnicu | Faain! | 20 Nov |
| ... Tya Afrim | cu s mic nu mare!:-P | 5 Nov |
| ... Tya Afrim | Am aflat.. Live and learn!:) | 4 Nov |
| Stairway to heaven Tya Afrim | la mine toti is m-tii Maramuresului ca eram in Maramures. Ma interesa lumina sincer..mai mult decat denumirile. sorry daca v-am indus in "oroare".:) | 4 Nov |
| ... Tya Afrim | Ba da | 4 Nov |
| Narnia Tya Afrim | Ma bucur ca v-a placut:). O zi buna! | 24 Sep |
| Narnia Tya Afrim | Wow...and he can talk!!!! Cred ca ii cel mai lung comentariu marca "Dan Loghin":). Sunt flatata sincer..dar nu cred ca merit atata apreciere.. Multumesc mult..:-D | 24 Sep |
| Narnia Tya Afrim | Ce potential? Asta: Ep=mgh? Sau.. potential chimic, electrostatic, electrodinamic, nuclear...?:-D Care din ele? | 24 Sep |
| Narnia Tya Afrim | Asa-i? Experimenteaza si uita un pic de tehnica!:-P | 23 Sep |
| Misty forest Tya Afrim | Nu..spre cascada:-P | 23 Sep |
| Alien(ation) Tya Afrim | Salutare si voua! Gloria, te asteptam la cluj:-D! | 17 Sep |
| T90 & alte acareturi Cristian Flueraru | La multi ani fericiti, CristiF! Si..inspiratie!:) | 12 Sep |
| _|_ Radu Ponta | _I_? Toi???? tu???? Te-ai tzacanit? Ai titlu????? :-D | 25 Aug |
| 1-20 din 274 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |