...

Înscrisă de: Tya Afrim
...
Data publicării: : 3 Nov 2008, vizualizări:: 1845
Localizare geografica: România, Muntii MARAMURESULUI
Album (slideshow): Maramures-nov 2008
Echipament folosit: Nikon D70s
Tya Afrim - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Ioan Şteţca Ioan Şteţca, Marţi, 4 Nov 2008, 10:35

acasa pe delutz!:-)

Romeo Cretu Romeo Cretu, Miercuri, 5 Nov 2008, 7:34

Fain!

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Tya Afrim
<< [81-100] [101-120] [121-140]<  141-160 din 274
  > [161-180] [181-200] [201-220] >>
FotografieComentariuData
Enjoy the silence..
Tya Afrim
Eu pot oriunde, Glig.. Dar weekendu viitor cred ca am sa-ti urmez sfatul si o sa enjoy the silence la munte:-D...
3 Sep
In Dolomiti
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Jeeeeeeez, cati oameni talentati pe site-u asta!:-D:-D Foarte tare balada!
3 Sep
Mai recent...
Ionuţ NechitaAdministrator Alpinet
La multi ani!!!!!!! Sa-ti creasca mare Binutza si firma!:-D:-D
2 Sep
Enjoy the silence..
Tya Afrim
Dar eu nu am stiut asa ca nu se pune..:-D. Si TheNutz nu stiu ce are in ultimul timp dar nu prea ii pe faza.. Te-a dus pe Cetatuie, macar??
2 Sep
Enjoy the silence..
Tya Afrim
da..chiar imi placea..linistea! Hai la cluj sa vezi ce fain e acolo:-P
1 Sep
Enjoy the silence..
Tya Afrim
:-D Merci, sunteti draguti..
1 Sep
In Dolomiti
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Lilush vrea genunchiu drept (din perspectiva noastra) si eu stangu....si se intreaba daca se poate prelucra poza sa ne adaugi... Ce zici? Ar arata...demential!:-D
31 Aug
In Dolomiti
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Mda..poza superba, stancile dementiale, personajul binecunoscut super, mega extra..
Poza e sublima dar ii lipseste ceva..simti????
... Mamarutzele, mah! incearca sa-ti imaginezi, TheNutz..:-D No..ti-ai imaginat? Una pe un genunchi si cealalta pe altul... Cum e acum?:-D:-D:-D
31 Aug
Put your lights on
Gabriela Varveri
beautifuuuuuuuuuul....:-D
31 Aug
Me, myself and I
Andrei Tiberiu Sturek
Muntii ii sunt in suflet, TheNutz.. E plin de ei, crede-ma!:-P
31 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
unde-i castelul? In judetul Cluj..la Bontida.:)
23 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
By the way, Oana..ai vazut ca-s originala? Zi-mi cine de pe Alpinet tine aparatu invers??????:-P:-P:-P:-P
21 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
Mai..cat v-a luat sa va prindeti de faza:-D:-D. La mine totu-i invers..ca-i mai fun asa!:-P Tatuaju e un fluturas tribal..si simbolul Kanji pt foc:-D
21 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
Salut, Alex!:-D Pacat ca-i de imprumut..artileria. Da o sa cresc eu mare si-mi cumpar...un TAB!
21 Aug
Eu şi ei: o)
Gloria-Ioana Demidov
Le-ai pus nume?:-D
21 Aug
over the mountains
ady beleanuAdministrator Alpinet
subscriu..cand ti-am vazut statusul am crezut ca vrei sa ne transmiti ceva:-D:-D:-D:-P
21 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
O, nu! N-am nimic..am o groaza de prieteni in Bucuresti. Dar asa ma ameteste orasul ala..sincer ii prea agitat pt mine.:-D
21 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
Glig, crede-ma! Era acolo..:-D
Dorin.. Unu:Is foarte toleranta, n-am nici o treaba cu lumea. Doi: Nu vrei sa cunosti nici macar o farama din imaginatia mea..ar fi prea mult pt tine:-P. Poate originalitate ai vrut sa zici...(care oricum nu exista)
Trei: Bere bem cand vii la Cluj ca eu la Buc nu vin..brrrrrrrrrr.
:-D
Cheers!
20 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
Hmm, Oana..de shosetutze nu zici nimic????:-D:-P
20 Aug
Foto shuter
Tya Afrim
Am vazut in filme ca asa se face... Profi, ha?:-D
20 Aug
Comentarii înscrise de Tya Afrim
<< [81-100] [101-120] [121-140]<  141-160 din 274
  > [161-180] [181-200] [201-220] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026