
| Galeria Foto Alpinet |
acasa pe delutz! |
Fain! |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [81-100] [101-120] [121-140]< | 141-160 din 274 | > [161-180] [181-200] [201-220] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Enjoy the silence.. Tya Afrim | Eu pot oriunde, Glig.. Dar weekendu viitor cred ca am sa-ti urmez sfatul si o sa enjoy the silence la munte:-D... | 3 Sep |
| In Dolomiti Dan Izvoreanu | Jeeeeeeez, cati oameni talentati pe site-u asta!:-D:-D Foarte tare balada! | 3 Sep |
| Mai recent... Ionuţ Nechita | La multi ani!!!!!!! Sa-ti creasca mare Binutza si firma!:-D:-D | 2 Sep |
| Enjoy the silence.. Tya Afrim | Dar eu nu am stiut asa ca nu se pune..:-D. Si TheNutz nu stiu ce are in ultimul timp dar nu prea ii pe faza.. Te-a dus pe Cetatuie, macar?? | 2 Sep |
| Enjoy the silence.. Tya Afrim | da..chiar imi placea..linistea! Hai la cluj sa vezi ce fain e acolo:-P | 1 Sep |
| Enjoy the silence.. Tya Afrim | :-D Merci, sunteti draguti.. | 1 Sep |
| In Dolomiti Dan Izvoreanu | Lilush vrea genunchiu drept (din perspectiva noastra) si eu stangu....si se intreaba daca se poate prelucra poza sa ne adaugi... Ce zici? Ar arata...demential!:-D | 31 Aug |
| In Dolomiti Dan Izvoreanu | Mda..poza superba, stancile dementiale, personajul binecunoscut super, mega extra.. Poza e sublima dar ii lipseste ceva..simti???? ... Mamarutzele, mah! incearca sa-ti imaginezi, TheNutz..:-D No..ti-ai imaginat? Una pe un genunchi si cealalta pe altul... Cum e acum?:-D:-D:-D | 31 Aug |
| Put your lights on Gabriela Varveri | beautifuuuuuuuuuul....:-D | 31 Aug |
| Me, myself and I Andrei Tiberiu Sturek | Muntii ii sunt in suflet, TheNutz.. E plin de ei, crede-ma!:-P | 31 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | unde-i castelul? In judetul Cluj..la Bontida.:) | 23 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | By the way, Oana..ai vazut ca-s originala? Zi-mi cine de pe Alpinet tine aparatu invers??????:-P:-P:-P:-P | 21 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | Mai..cat v-a luat sa va prindeti de faza:-D:-D. La mine totu-i invers..ca-i mai fun asa!:-P Tatuaju e un fluturas tribal..si simbolul Kanji pt foc:-D | 21 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | Salut, Alex!:-D Pacat ca-i de imprumut..artileria. Da o sa cresc eu mare si-mi cumpar...un TAB! | 21 Aug |
| Eu şi ei: o) Gloria-Ioana Demidov | Le-ai pus nume?:-D | 21 Aug |
| over the mountains ady beleanu | subscriu..cand ti-am vazut statusul am crezut ca vrei sa ne transmiti ceva:-D:-D:-D:-P | 21 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | O, nu! N-am nimic..am o groaza de prieteni in Bucuresti. Dar asa ma ameteste orasul ala..sincer ii prea agitat pt mine.:-D | 21 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | Glig, crede-ma! Era acolo..:-D Dorin.. Unu:Is foarte toleranta, n-am nici o treaba cu lumea. Doi: Nu vrei sa cunosti nici macar o farama din imaginatia mea..ar fi prea mult pt tine:-P. Poate originalitate ai vrut sa zici...(care oricum nu exista) Trei: Bere bem cand vii la Cluj ca eu la Buc nu vin..brrrrrrrrrr. :-D Cheers! | 20 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | Hmm, Oana..de shosetutze nu zici nimic????:-D:-P | 20 Aug |
| Foto shuter Tya Afrim | Am vazut in filme ca asa se face... Profi, ha?:-D | 20 Aug |
| << [81-100] [101-120] [121-140]< | 141-160 din 274 | > [161-180] [181-200] [201-220] >> |