...

Înscrisă de: Tya Afrim
...
Data publicării: : 3 Nov 2008, vizualizări:: 1614
Localizare geografica: România, Muntii MARAMURESULUI
Album (slideshow): Maramures-nov 2008
Tya Afrim - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Cristi Gruita, Marţi, 4 Nov 2008, 11:23

Aia nu cumva e Creasta Cocosului?!

Tya Afrim Tya Afrim, Marţi, 4 Nov 2008, 11:24

Ba da

Iulius Carebia Iulius Carebia, Marţi, 4 Nov 2008, 13:28

Ar fi mers mai degraba M-tii Gutai la localizare!:-P

Tya Afrim Tya Afrim, Marţi, 4 Nov 2008, 13:36

Am aflat.. Live and learn!:)

Fără foto Lucian Hulban, Miercuri, 5 Nov 2008, 11:31

Nais..coool!:-D

Fără foto Lucian Hulban, Miercuri, 5 Nov 2008, 11:32

P. S. Ai uitat sa treci aparatul cu care a fost facuta fotografia:
Nikon D70 S.:-P:-P:-P

Tya Afrim Tya Afrim, Miercuri, 5 Nov 2008, 11:32

cu s mic nu mare!:-P

Fără foto Lucian Hulban, Luni, 10 Nov 2008, 17:06

Scuzati! Nikon D70s. E ok?:-D:-P:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Tya Afrim
[1-20] [21-40]<  41-60 din 274
  > [61-80] [81-100] [101-120] >>
FotografieComentariuData
-
Radu Ponta
..care este...:-D:-P
9 Apr
o ciocolată
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
impresionanta:)
9 Apr
...
Tya Afrim
M-am prins ca te referi la cuplu motor.:-P. Eu zic ca a mea castiga si la rucsaci, da cu doi oameni in ea(nu mai multi).:-D
9 Apr
...
Tya Afrim
Care cuplu? Vio si Luci sau eu si Coltu?:-D:-P
9 Apr
lumea mea...
stana alin
abrupta lume ai!:-D
8 Apr
Hoping...
Mirela Fulaş
Bravo Mirelaaaaa... Foarte fain!:-D
8 Apr
...
Tya Afrim
da trebuie sa recunosc, vio s-a comportat mai bine ca un 4X4 la stana....:-D
8 Apr
...
Tya Afrim
a lunch box care are cu vreo 30 de CP mai multi ca monster trucku tau si cu vreo 500 kg mai putin:-D:-P.
8 Apr
...
Tya Afrim
Mai multi decat Vio, that's for sure:-D:-P
8 Apr
...
Tya Afrim
@ponta:....tie!:-D:-P
7 Apr
...
Tya Afrim
indubitabil, Ioana! Ii un fluturas fotomodel. A stat la poza si a zburat.:-D
7 Apr
-
Radu Ponta
nu maaaaaaaaaaah, merge cu lama..longitudinal. Nu cheltui banii aiurea:-D
7 Apr
-
Radu Ponta
da-o jos si pune-ti jante de aluminiu:-D. Si daca tot esti la capitolu schimbari..schimba si pejou.:-P:-D
7 Apr
Cheyene...
Ionel Suciu
salut! faine poze face ladybugu tau..:)
4 Apr
Emi
Emi CristeaAdministrator Alpinet
La multi ani fericiti, Emi!:-D
4 Apr
cumpăna!!!!!!!!
Geta Oltean
LA multi ani fericiti, Geta!:-D
18 Mar
Moment
Gloria-Ioana Demidov
Ii binecuvantezi?:-DSalut, Gloria. Superba poza..
11 Mar
...
Tya Afrim
Si eu care credeam ca o sa spui ca aratam super sexi in tricou:-(:-D...pfaaaaai
11 Mar
...
Tya Afrim
Dupa tura asta mi-am dat jos jacheta.. Sa ma fi vazut in tricou ce dezgustator aratam..:-P.
11 Mar
...
Tya Afrim
aaaaaaa, eeeeeeeeeee, iiiiiiiiiii, oooooo, uuuuuuuu,ăăăăă, î î î î î î... Merci pt lectia despre vocale. Nu le mai repetasem din clasa intai.:-D.
10 Mar
Comentarii înscrise de Tya Afrim
[1-20] [21-40]<  41-60 din 274
  > [61-80] [81-100] [101-120] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026