
| Galeria Foto Alpinet |
Cine aduce vopseaua? |
Cu siguranta ca nu Basescu. |
io zic ca vopseaua ii de la Funar si categoric ultima casutza va fii... albastra |
Nice! |
Daniele, crezi ca i-a mai ramas ceva vopsea dupa ce a vopsit cosurile de gunoi in tricolor??!!!?? :o) De fapt, dupa eficienta colorarilor, cred ca are resurse inepuizabile! |
Faceti un bine proprietarului celei de-a treia..trimiteti poza la Primaria Cluj.... |
Cred ca ar fi fost interesant de prins si curba gardului in dreapta, pe marginea drumului. |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 276 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Verde Robert Neagu | Sau de terapo - relaxie. | 30 Nov |
| Tot mai sus Costin Tudor | Felicitari pentru toata seria. Fagarasu este splendid iarna, dar nici vara nu-i ca iarna, ca sa parafrazez un primar celebru. | 30 Nov |
| Belvedere Dan Izvoreanu | Bine compusa, atmosfera deosebita. | 20 Nov |
| Spre Vest Dan Izvoreanu | Faina, multe planuri. | 20 Nov |
| Fereastra Mare a Simbetei, alta vedere Iulian Cozma | Ce-ti veni sa folosesti Portra? | 20 Nov |
| Valea.. Iulian Cozma | Bine compusa si un unghi bine ales. | 20 Nov |
| Nu e marea Dan Izvoreanu | Pacat de vignetare, insa atmosfera este grozava. | 19 Nov |
| O zi cu Mistral... Laurentiu Barză | Sa te vedem si la a 1000-a. | 10 Nov |
| De pe virf Iulian Cozma | Superba. | 10 Nov |
| Pe virf ... Iulian Cozma | Ma bucur ca ai revenit. Site-ul asta era mai gol fara pozele tale. | 10 Nov |
| Ţineţi poteca! Camil Pătraşcu | Frumoasa. Imi place ca are multe planuri, totusi prim-planul pare un pic prea important. | 10 Nov |
| Toamna pe ape katy Petrescu | Compozitia este aproape buna, dar culorile sau dus pe apa... | 2 Nov |
| Culori in desert István Lészai | E evident Dane ca soarele era in stanga si in fata. Daca muta aparatul cu cateva grade mai la stanga ii intra soarele in obiectiv. | 2 Nov |
| Piriul Claudiu Enescu | Este o poza facuta la sfarsitul lui august anul acesta. Iezer-Papusa este un masiv superb si putin calcat. N-am intalnit nici tipenie de turist pe creste timp de 5 zile. | 2 Nov |
| Pe unde au trecut gheţarii Carmen Nistor | Frumos... | 27 Oct |
| 4158m, Jungfrau Viorel Teodorof | Viorel, te felicit. Compozitia este foarte buna, culorile, contrastul si detaliile exceptionale. As vrea sa zic mai multe dar epitetele, comparatiile si alte mijloace de expresie ale limbii stramosilor mi se par insuficiente. | 27 Oct |
| Lacul si virful Cirque Ryan Paun | Imi place compozitia. | 27 Oct |
| Lacul Pecineagu Claudiu Enescu | Sapte zile fara un strop de ploaie, dar nebulozitate in creasta. | 27 Oct |
| De toamnă Campeanu Adriana | Si eu, al patrulea cusurgiu voi spune ca portiunea care se vede printre copaci este un pic cam ingusta. | 26 Oct |
| Caniculă daniel morar | Andra are dreptate. Cine a vazut asa culori in realitate poate face o vizita la medic unde i se va pune diagnosticul - discromatie. Daniel incearca sa convertesti imaginea in CMYK in photoshop si ai sa vezi diferenta. Problema este ca in zona albastruie nu ai decat cyan si yellow si nici macar 1% magenta. Cerul pare subexpus, dar pot pune pariu ca este din cauza scanarii. | 26 Oct |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 276 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |