
| Galeria Foto Alpinet |
Cine aduce vopseaua? |
Cu siguranta ca nu Basescu. |
io zic ca vopseaua ii de la Funar si categoric ultima casutza va fii... albastra |
Nice! |
Daniele, crezi ca i-a mai ramas ceva vopsea dupa ce a vopsit cosurile de gunoi in tricolor??!!!?? :o) De fapt, dupa eficienta colorarilor, cred ca are resurse inepuizabile! |
Faceti un bine proprietarului celei de-a treia..trimiteti poza la Primaria Cluj.... |
Cred ca ar fi fost interesant de prins si curba gardului in dreapta, pe marginea drumului. |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 276 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Prima zapada Laurentiu Barză | Bravo Laurentiu | 26 Oct |
| Cime du Pal (2) Laurentiu Barză | Laurentiu, te felicit. Jos palaria. | 17 Oct |
| Palat subpământean Dumitru Rotari | Frumos. | 17 Oct |
| Sa fie sau sa nu fie? Walter Olaru | Credeam ca null dev a fost... anullat | 17 Oct |
| Tarnita Batrinei, sub Vf. Gropilor Robert Neagu | Curcubeu dublu, bravo | 17 Oct |
| Caldarea Boarcasului Claudiu Enescu | Da, asa sunt trecute pe harta si asa le spun si ciobanii, dar e un nume generic pentru toate trei. In Retezat s-au dat nume de fete: Lia, Ana, Florica. Este adevarat ca sunt mai distinct plasate. | 14 Oct |
| Toamna in cătun Ionuţ Nechita | Da, am observat si eu. Am dat un pic de contrast din curves in photoshop si arata ca de revista. Oricum asta nu stirbeste cu nimic valoarea pozei, dupa parere mea si daca as putea i-as mai da un zece. | 5 Oct |
| Distant challenge Laurentiu Barză | Nu sunt de acord cu Silvia. Orizontul este la o treime, cerul este superb, nu este plat si virfurile "respira" mai bine. | 5 Oct |
| Hercule Mircea Săracu | Pentru Serban-Alin si Bogan. Nu ma condamnati ca despic firul in patru, dar daca poza ar fi fost pusa invers, diagonala ar fi fost descendenta si ar fi parut ca ii este mai usor lui Hercule sa rastoarne bolovanul. Asa cum este, in diagonala ascendenta senzatia este mai puternica, cum ca i-ar fi mai greu, in acord cu titlul si sugestia muncilor "grele" ale lui Heracle. | 5 Oct |
| La mer de glace et les Grandes Jorasses Iliuţă Iliuţescu | Compozitie cu forma de S, mai rar asa ceva. | 5 Oct |
| Born, never asked Al Pinol | Asta mi se pare potrivita ca emblema a alpinetului | 5 Oct |
| Now I Know Al Pinol | Aprob pozitiv. | 5 Oct |
| Hercule Mircea Săracu | Printre putinele poze care au o idee grozava si o compozitie pe masura. Din pacate, nu-i place domnului Sorescu. | 3 Oct |
| Sentinel Pass - Rocky Mountains Lucian Covaci | Dupa parerea mea, este una din cele mai bune poze de pe alpinet | 3 Oct |
| Caldarea Boarcasului Claudiu Enescu | Am uitat sa va spun ca este o panorama rezultata din lipirea a doua poze | 3 Oct |
| Straturi Gabriel E. Mera | Mi-e groaza sa ma gandesc ce se va alege de notele la frumoasele tale poze dupa ce vor trece cu bocancii domnii: Marian Sihastru, Alexandru Sbiera, Theodor Eliseu, Octav Morar si alti binevoitori, adevarati oameni de bine ai acestui site | 29 Sep |
| Straturi Gabriel E. Mera | Superba si seria asta. Fiecare poza in parte ar merita laude si vad ca nimeni nu se inghesuie. | 29 Sep |
| Straturi 2 Gabriel E. Mera | Felicitari pentru intreaga serie. Bravo. | 29 Sep |
| Cadou de Craciun David Dascalescu | Cam verzulie | 29 Sep |
| Muntii Kackar Dragoş State | Caroiajul din ce se trage? | 29 Sep |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 276 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |