
| Galeria Foto Alpinet |
Pe linga peisaje, este bine sa prezentam si oamenii de pe munte. Cei ce traiesc acolo si cei sunt doar in trecere in simple drumetii sau ture de escalada, si cu cei frumos si mai frumos la unii dintre ei. |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| dimineta... Bela Ungvari | :-) | 18 Sep |
| De primavara... Tudor Ghircoiaş | Excelenta!! Ar merge si wallpaper, nu? | 7 Iun |
| Voslobeni, in zare Mihail Radu | Da, cam asa ceva:-) | 22 Dec |
| Intrarea spre Piatra Singuratica Mihail Radu | aha, cred ca m-am lamurit:-) | 22 Dec |
| Intrarea spre Piatra Singuratica Mihail Radu | Da ai dreptate, fotografia e facuta din apropierea vf. Fagu Cetatii:-) da" de unde apare ora asta la comentariul tau?:-? | 22 Dec |
| Privind spre Culmea Pricopanului Bela Ungvari | :-D | 24 Sep |
| Vedere de pe "acoperişul" Dobrogei Bela Ungvari | Salut, unde e Oltcit-ul? | 24 Sep |