
| Galeria Foto Alpinet |
bun |
Superba lumina! |
era vara sau iarna? cred ca iarna totusi... |
Catalina...4 Ianuarie 2009 |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 995 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Albastrul departarilor MIHAI BOTESCU | Se vede Arjana:). Faina. | 23 Ian |
| Statia meteo Tarcu MIHAI BOTESCU | Place mult. | 23 Ian |
| oameni si munti adrian munteanu | Exceptionala poza. | 23 Ian |
| De pe Pârtie. Livius Almajan | Lasa omu' Ponto:-D | 13 Ian |
| Habla Espanol? Al Pinol | Cel mai frumos activ din lume...:-) | 12 Ian |
| Hoinaru` Iulius Carebia | Place mult Iulius! | 12 Ian |
| Printre stele Teo Paraschiveanu | Pana si eu am un Tamron cu care fac majoritatea pozelor, dar vreau sa ma scap de el si daca n-am bani de ceva BUN...am sa optez pentru Sigma. Parere proprie. Sigma are optica mai buna decat Tamron si...sa nu vorbim de mecanica:-? | 12 Ian |
| Monch 4107m Daniel Frîncu | Daca vrei sa sti cum e sa-l escaladezi o sa-ti spun Caterina:-D | 11 Ian |
| Razvan Răzvan Stinghe | La multi ani! | 9 Ian |
| Lacul Thun noaptea Livius Almajan | Asta-i de anul asta...fara nori:), dar tot cu Paulaner. | 9 Ian |
| Lacul Thun noaptea Livius Almajan | Pai locatia e Lacul Thun...sau Thunersee cum zic Elvetienii. Interlaken e orasul mai vestit pe malul sau. Ca munti nu se afla departe Eigerul... Mönchul si Jungfrau. Piramida din fata se numeste Niesen. Ajunge:)?Poza e facuta la 2 noaptea si e facuta din vreo 8 cadre. Calitatea nu mi-a iesit chiar buna la prelucrare pentru ca a trebuit sa o comprim foarte mult ca sa mi-o aprobe adminii... | 9 Ian |
| two beer... or not two beer Daniel Humelnicu | La "munti" ani!...si un an ce vine mai bun... | 26 Dec |
| Simion Tâmplarul Florin Stana | Perfect! | 25 Dec |
| toamnă gri Daniel Humelnicu | Fain ma Hume. Craciun fericit:). | 24 Dec |
| Singur deasupra norilor Livius Almajan | Sigriswil:-D | 23 Dec |
| Bucura vs Pietrele marius schmidt | Asa cum zice si Savin. Ai fost pe varful potrivit pe o asemenea vreme:). Salutari. | 23 Dec |
| Bergführer Iulius Carebia | Daca-ti arat o poza de a mea facuta in Dolomiti acum 12 ani...chiar in Cima Grande o sa zica lumea ca te-ai inspirat. Oricum super poza Iulius:) | 17 Dec |
| Alpii germani 2 Daniel Voinescu | Austria. Sorry. | 14 Dec |
| Alpii germani 2 Daniel Voinescu | Cred ca poza asta e deja din Austia facuta. Sau? | 14 Dec |
| alpii germani 4 Daniel Voinescu | Si ce a mai ramas din singurul ghetar de pe teritoriul Germaniei... | 14 Dec |
| << [61-80] [81-100] [101-120]< | 121-140 din 995 | > [141-160] [161-180] [181-200] >> |