Mov

Înscrisă de: Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Mov
Data publicării: : 15 Apr 2009, vizualizări:: 1433
Localizare geografica: România, Muntii RODNEI, Saua Curatel
Echipament folosit: Fuji Finepix S 5700
Descriere: 12 aprilie 2009.
Dan Izvoreanu - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Lucian Hulban, Miercuri, 15 Apr 2009, 11:24

Stii bancu' cu printesa mov, care traia in imparatia mov, si care intr-o zi mov iese la plimbare prin gradina mov, a castelului mov, gradna cu flori mov, copaci mov, frunze mov, cu alei mov, pe care printesa mov, pasea mov, dar la um moment dat se abate de la cararea mov a gradinii mov si apar 4 handralai si o bat pe printesa de o lasa intr-o balta de sange-evident mov, si o intreaba "Auzi fa, esti vie?"?
Il stii?:-D

Crina Sarbu Crina Sarbu, Miercuri, 15 Apr 2009, 11:29

acum cu sigurantza il stie...wink!
eu ma rezum la acel: "putin mov":-P:-P:-P, pe care natura ni-l ofera ca "momeala" spre "covoarele" sale...ce-as mai lua-o prin peisaj...:-(

Dan Izvoreanu Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet , Miercuri, 15 Apr 2009, 11:35

"Nu, ca nu fac struguri mov".

Fără foto Lucian Hulban, Miercuri, 15 Apr 2009, 11:40

Wroooooong!
Eram aici:
"Auzi fa, esti vie?"
Si printesa cu ultima ei suflare mov zice:
"Da...."
La care handralaul principal zice:
"Atunci de ce nu faci struguri???"
:-D:-D

Fără foto Romeo Moanţă, Miercuri, 15 Apr 2009, 15:47

Foarte frumoasa!

Eugeniu Teodorof Eugeniu Teodorof, Miercuri, 15 Apr 2009, 18:17

O superba rupere de barba iernii pe cale sa se duca!:D

Fără foto Lori Balogh, Miercuri, 15 Apr 2009, 22:53

Superba!:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Dan Izvoreanu
 1-20 din 5758
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
FotografieComentariuData
Şi acuma pe unde o luăm?
Claudiu-Mircea Birliba
Aia cu Scufitza Rosie:)
28 Mar
Şi acuma pe unde o luăm?
Claudiu-Mircea Birliba
E o gluma cu " daca nu stii pe unde sa o iei......":))
28 Mar
vineeeeeeeeeee
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
Ori e floarea foarte mica ori is picurii foarte mari:))
28 Mar
Valea Arieşului
Cosmin-Ovidiu Stan
Cautam butonul sa dau like:))
28 Mar
Spectrul din Brocken
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Ma rog, eu nu am aceasta pretentie:)
27 Nov
Spectrul din Brocken
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Mah Hume, fiecare are limitele lui, nu toti suntem maestri in fotografie si nici nu avem aceasta pretentie:)
27 Nov
Bedeleu
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Stimate Domn Ovidiu Belean, nu cred ca e Bulz, fotografia e facuta de undeva de deasupra Cascadei Sipote si Bulz-ul nu se vedea din zona in care eram noi, mult mai departe de Huda lui Papara:)
27 Nov
Spectrul din Brocken
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Cat consideri ca merit, nici mai mult nici mai putin:)
25 Nov
Spectrul din Brocken
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Ma amuza foarte tare cei care noteaza pentru a plati polite (adica notele primite):)
24 Nov
Ceahlău - anticamera zeilor
x y
geniala:)
22 Nov
Rodna
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
ihi:-D
27 Apr
Curcubata Mare
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Nu stiu, poate la vara intr-un we, nici io n-am mai fost demult:) E fain si toamna pe traseul ala:)
24 Apr
Contemplare
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
yap:)
24 Apr
Rodna
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Nu am calculat nimic mah, este un program care taie din colturi:))
24 Apr
Ghiocei
eduard benedek
Noah ca pina la urma ai gasit:-)
19 Apr
early spring
daniel morar
Faina
19 Apr
Stone
daniel morar
asta da:)
19 Apr
Între Pietre
daniel morar
cam turbate culori, dar ma rog..:)
19 Apr
Ochiu Bei
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
cam secat
6 Apr
Prima rază
Dan Tăuţan
excelent
6 Apr
Comentarii înscrise de Dan Izvoreanu
 1-20 din 5758
  > [21-40] [41-60] [61-80] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026