
| Galeria Foto Alpinet |
Ce minunatie! |
Superba! Daca ai fi eliminat din cadru ceea ce se vede in fundal, ar fi fost excelenta... Poate dintr-un alt unghi... |
Fara multe comentarii....primavara este explozia la viata a naturii:D. Oriunde te-ai duce vei gasi covoare pline cu flori, zumzetul gazelor, ciripitul pasarilor care-si cauta pereche sau i-si construiesc cuibul:DDar sa stim ca respectam natura si sanu vina sosonarii si sa calce totul in picioare! |
Superb! |
o incantare! |
| Galeria Foto Alpinet |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Dorian Dima Dorian Dima | Da, e Spirla. Din pacate nu mai am poze cu vechiul refugiu. Fusesem pe acolo la numai doua saptamini dupa ce a ars. | 15 Iun |