Marcaj

Înscrisă de: Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Marcaj
Data publicării: : 18 Mai 2009, vizualizări:: 1497
Localizare geografica: România, Muntii RODNEI, Valea Vinului
Echipament folosit: Fuji Finepix S 5700
Descriere: Ati mai vazut asa marcaj? Traseul spre Poiana Narciselor, 17 mai 2009.:)
Dan Izvoreanu - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto Eduard Andrica, Luni, 18 Mai 2009, 14:18

Misto!!! adica e traseu de mers pe jos, nu?:)

Fără foto Ladislau Benedek, Luni, 18 Mai 2009, 14:41

Aşa ceva nu, dar marcaj de linoleum roşu, prins în cui pe copaci, sub Araşcheia, pe traseul dinspre Colţeşti, da!:-D

Fără foto Ladislau Benedek, Luni, 18 Mai 2009, 14:47

Corecţie:Ardaşcheia (Trascău)

Titus Hen Titus Hen, Luni, 18 Mai 2009, 16:57

Daca au marcat traseul, tare ma tem ca in curand se va vorbi despre fosta poiana a narciselor:-(
Desi poate faptul ca nu e chiar la sosea o s-o ajute.

Crina Sarbu Crina Sarbu, Marţi, 19 Mai 2009, 10:42

vedem acu'...cat traieste, omu'nvatza!!! daca era verde, il asimilai cu o semaforizare....:-P:-P:-P

Adrian Negoiţă Adrian Negoiţă, Marţi, 19 Mai 2009, 18:04

Din câte poieni cu narcise avem... n-am văzut niciuna până acum... Iar de asta din Rodnei chiar nu ştiam...:-P

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Dan Izvoreanu
[1-20]<  21-40 din 5758
  > [41-60] [61-80] [81-100] >>
FotografieComentariuData
cosmarul alb
adrian munteanu
si de ce v-ati dus?
13 Mar
autoportret
Romeo Cretu
Superba
13 Mar
Toamnă / Iarnă 3
Dan Oros
Foarte foarte fain!
14 Feb
Noapte buna Carja!
Cosmin-Ovidiu Stan
Aceeasi observatie: pacat de semnatura, care dupa parerea mea, strica toata poza...:-?
14 Feb
Ice age
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Nu mah, abia am urcat cu masina pina in creasta...:)
14 Feb
Sunshine over me, shadow over you
Cosmin-Ovidiu Stan
vede
13 Feb
Sunshine over me, shadow over you
Cosmin-Ovidiu Stan
Aici ai noroc ca nu se evde asa bine scrisul:-)
13 Feb
Just watch
Cosmin-Ovidiu Stan
Ai stricat poza cu scrisul ala. Pacat.
13 Feb
2nd Earth
Lucian S
bestial
27 Ian
Țiglăile Mari
Emi CristeaAdministrator Alpinet
Asta era dimineata devreme:)
21 Dec
Ciucaş
Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet
Pe traseul cruce rosie spre Saua Tiglailor, imediat dupa bifurcatia cu banda rosie de la cabana, la vreo 100 de metri cum faci stinga pe marcaj cruce rosie, sub Tiglai:)
19 Dec
Lângă Judele
Daniel Ionescu
Pe Valea Sambetei nici intr-un caz:-D Pe valea Stanisoarei, eventual:-)
8 Dec
Culorile Toamnei
marius schmidt
Faina vedere:)
8 Dec
O lume pierdută
Gergely Iosif
Vezi? Si initial nu ai pus-o in top, noroc cu mine:)
8 Dec
Autumn colors
Daniel MIROTOI
Foarte fain:-)
8 Dec
A doua navigare
Paul Airinei
nasoala poza:-?
8 Dec
Lângă Judele
Daniel Ionescu
Se cam duc muntii la vale in poza asta (adica e cam inlcinata spre stinga):-)
8 Dec
Prin Ciucaş
Daniel Ionescu
Si eu zic ca e prea mult cer:)
8 Dec
Lumini matinale
petru laurenţiu pop
Fan se vedeau
5 Nov
On top!
Dragos Dula
Aoleo cum arata tabla aia
5 Nov
Comentarii înscrise de Dan Izvoreanu
[1-20]<  21-40 din 5758
  > [41-60] [61-80] [81-100] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026