Răsăritul la Câlcescu

Înscrisă de: Şerban Sîmbotelecan
Răsăritul la Câlcescu
Data publicării: : 9 Aug 2009, vizualizări:: 1738
Localizare geografica: România, Muntii PARING, Lacul Cilcescu
Echipament folosit: Nikon D300
Descriere: 27 Iulie 2009
Şerban Sîmbotelecan - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Andreea Ghioca Andreea Ghioca, Miercuri, 12 Aug 2009, 14:15

Wow! Aşa să te tot dezmeticeşti dimineaţa...:-o

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Miercuri, 12 Aug 2009, 14:19

:-) Da, insa multi prefera sa ramana in sacul de dormit... Nu isi dau seama ce pierd...:-)

Fără foto raul ghiu, Duminică, 16 Aug 2009, 4:33

Cine se scoala de dimineata... cade singur in ea.
Deosebit de frumoasa imaginea. Contrastele diminetii sunt dificile, imi place tratamentul aplicat.

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Duminică, 16 Aug 2009, 13:22

Multam!

Sasha Postelnicu Sasha Postelnicu, Luni, 24 Aug 2009, 11:38

solitudinea la orele crude ale diminetii poate fi salutara! timp pretios pentru introspectie, inspiratie si invatatura, din care mai apoi daruiesti...si esti rasplatit la randul tau! bineinteles ca nu se compara cu o ora in plus in sacul de dormit:-?:-?:-P:-P:-P

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Comentarii înscrise de Şerban Sîmbotelecan
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 560
  > [121-140] [141-160] [161-180] >>
FotografieComentariuData
Melanj
Ileana Toma
Inca o data frumos:)
5 Nov
Adunare pentru Sfatul de Iarna
Ileana Toma
Frumos!
5 Nov
remake
mihai-ian nedelcu
Bun "remake"-ul!
4 Nov
peretele nordic
mihai-ian nedelcu
Tare faina-i!
4 Nov
-
Livius Almajan
Tare frumos!
3 Nov
-
Livius Almajan
Excelent!
3 Nov
Forever
Dorin Bofan
Superb!
3 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Ajung si astea!:-)
2 Nov
Apusul de pe Cârja
Şerban Sîmbotelecan
Da, Mihaela, din nou acasa:-)
A fost incredibil de buna vizibilitatea!
2 Nov
Apusul de pe Cârja
Şerban Sîmbotelecan
De acolo! Cu un pic de rabdare sa astepti apusul... se ivesc si ocaziile astea;-)
1 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Va multumesc!
1 Nov
Munţi, văi, munţi
Şerban Sîmbotelecan
Multam, Hume!:-)
1 Nov
Fortăreaţa
Şerban Sîmbotelecan
Nu, este grupul din fata a Tre Cime di Lavaredo (eram la capela). Nu am avut harta detaliata la mine, asa ca nu am postat numele ca sa nu gresesc.
26 Oct
Fortăreaţa
Şerban Sîmbotelecan
Multumesc!
26 Oct
Tre Cime di Lavaredo
Şerban Sîmbotelecan
Multumesc Adrian. Am avut si un "filtru de ceata" care a facut mai interesanta imaginea, adica filtrele mele graduale se abureau imediat, deoarece eram in nor.:-D
26 Oct
lumea norilor
Daniel HumelnicuAdministrator Alpinet
Excelent, doar ca mie imi placea alta mai mult.:-D
13 Sep
Oaa!
Şerban Sîmbotelecan
:-D
13 Sep
Arhipelaguri
Şerban Sîmbotelecan
Da, filtrul ala plus ceva "recuperari de detalii" din umbre, din RAW...:-)
13 Sep
Ocolaşul Mare
Şerban Sîmbotelecan
Mulțumesc!
10 Sep
Cabana Dochia
Şerban Sîmbotelecan
sau cort:-)
10 Sep
Comentarii înscrise de Şerban Sîmbotelecan
<< [41-60] [61-80] [81-100]<  101-120 din 560
  > [121-140] [141-160] [161-180] >>
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026