
| Galeria Foto Alpinet |
Wow! Aşa să te tot dezmeticeşti dimineaţa... |
Cine se scoala de dimineata... cade singur in ea. Deosebit de frumoasa imaginea. Contrastele diminetii sunt dificile, imi place tratamentul aplicat. |
Multam! |
solitudinea la orele crude ale diminetii poate fi salutara! timp pretios pentru introspectie, inspiratie si invatatura, din care mai apoi daruiesti...si esti rasplatit la randul tau! bineinteles ca nu se compara cu o ora in plus in sacul de dormit |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 560 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Melanj Ileana Toma | Inca o data frumos:) | 5 Nov |
| Adunare pentru Sfatul de Iarna Ileana Toma | Frumos! | 5 Nov |
| remake mihai-ian nedelcu | Bun "remake"-ul! | 4 Nov |
| peretele nordic mihai-ian nedelcu | Tare faina-i! | 4 Nov |
| - Livius Almajan | Tare frumos! | 3 Nov |
| - Livius Almajan | Excelent! | 3 Nov |
| Forever Dorin Bofan | Superb! | 3 Nov |
| Munţi, văi, munţi Şerban Sîmbotelecan | Ajung si astea!:-) | 2 Nov |
| Apusul de pe Cârja Şerban Sîmbotelecan | Da, Mihaela, din nou acasa:-) A fost incredibil de buna vizibilitatea! | 2 Nov |
| Apusul de pe Cârja Şerban Sîmbotelecan | De acolo! Cu un pic de rabdare sa astepti apusul... se ivesc si ocaziile astea;-) | 1 Nov |
| Munţi, văi, munţi Şerban Sîmbotelecan | Va multumesc! | 1 Nov |
| Munţi, văi, munţi Şerban Sîmbotelecan | Multam, Hume!:-) | 1 Nov |
| Fortăreaţa Şerban Sîmbotelecan | Nu, este grupul din fata a Tre Cime di Lavaredo (eram la capela). Nu am avut harta detaliata la mine, asa ca nu am postat numele ca sa nu gresesc. | 26 Oct |
| Fortăreaţa Şerban Sîmbotelecan | Multumesc! | 26 Oct |
| Tre Cime di Lavaredo Şerban Sîmbotelecan | Multumesc Adrian. Am avut si un "filtru de ceata" care a facut mai interesanta imaginea, adica filtrele mele graduale se abureau imediat, deoarece eram in nor.:-D | 26 Oct |
| lumea norilor Daniel Humelnicu | Excelent, doar ca mie imi placea alta mai mult.:-D | 13 Sep |
| Oaa! Şerban Sîmbotelecan | :-D | 13 Sep |
| Arhipelaguri Şerban Sîmbotelecan | Da, filtrul ala plus ceva "recuperari de detalii" din umbre, din RAW...:-) | 13 Sep |
| Ocolaşul Mare Şerban Sîmbotelecan | Mulțumesc! | 10 Sep |
| Cabana Dochia Şerban Sîmbotelecan | sau cort:-) | 10 Sep |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 560 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |