
| Galeria Foto Alpinet |
Bună Viorel! Grozavă imagine! |
foarte frumos surprins momentul! unde va catarati? |
ah, prin Crai, desigur!! nu stiu de ce va mai intreb |
Da. un moment foarte bine prins |
frumoasa imagine |
Acolo unde zboara vulturii... |
stii ca eu am sarutat cu drag un perete al Pietrei Craiului la sfarsitul lui iulie anul asta? era cald... si l-am simtit impunator si totodata aproape... si am inceput sa iubesc Zarnestiul de cand am realizat ca e la poalele Pietrei Craiului... excelenta poza, Viorel. esti un adevarat lup de... munte tine-o tot asa!!!!! |
Mistoooo tataitzaaa!!! Bre... Tot respectul!:D |
Se vede treaba ca nu doar politicienii nu-si onoreaza promisiunile Un an nou deosebit, cu noi provocari si impliniri. LA MULTI ANI! |
La multi ani fericiti, iubitorule de munte!!! |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 830 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Apus vulcanic in Muntii Retezat Rareş Dominte | Explozie! Faină rău poza asta! | 8 Oct |
| acasa Daniel Humelnicu | Și de ce ai postat-o amu, la aproape un an? | 8 Oct |
| paznicul cabanei Cătălin Ureche | Ăsta da paznic, te mâncă cu bocanci cu tăt:-D | 12 Ian |
| Cetatea Râşnov Adi Chihaia | De ce a Râșnoavei și nu a Râșnovului?:-( | 12 Ian |
| culorile dimineţii Daniel Humelnicu | ...aș adăuga: și ale gerului! | 12 Ian |
| Tuturor muntiştilor:... Viorel Borteş | ...și ăl' din stânga, cu ochii căt cepele, când eram tinerel și frumușel:-D | 19 Dec |
| Ţimbalu Mic Annelise Floroian | Îmi place că tropăi la greu, nu te lași! Bravos! | 17 Dec |
| Padina Popii Annelise Floroian | Și peretele Padinei Popii cu frumoasele sale trasee de cățărare. | 5 Nov |
| Brana Caprelor Annelise Floroian | De câte ori trec pe acolo mă așez câteva minute pe pietroiul ăla din mijloc și-mi zic: ăsta e cel mai frumos loc din Crai! Exagerez, desigur, dar poiana aia agățată este unică. | 5 Nov |
| Toamna pe Bârsă Soare George | Puuuuuțin mai la stânga și mă pozai și pe mine:-D=D> | 5 Nov |
| Marele Grohotiş Bogdan-Lucian Adumitroaie | Au ceva ciudat pozele astea! Sunt fotografii vechi scanate? | 27 Iun |
| blue Daniel Humelnicu | Iar vrei să mă oftici cu pozele astea!:-D | 6 Apr |
| Keep the moment... Teo Paraschiveanu | Daaaaaa, faine de faine | 20 Mar |
| Gornerngratbahn Emi Cristea | Te uiți la EL și parcă nu-ți vine a crede că la doi pași e refugiul Teodulo! Mă miră faptul că e atât de puțină zăpadă! | 15 Mar |
| creasta de Crai in Martie Laurenţiu Ionescu | Nimic nu se compară cu o dimineață frumoasă în Creasta Craiului! Bravos vouă=D>Mai cu seamă că nu a mai fost atât de zăpezoasă de mulți, muuuuulți ani! | 15 Mar |
| încrengătură Daniel Humelnicu | ...de crengi! De ce nu l-ai luat întreg? | 13 Mar |
| Two bikes in the sky Al Pinol | Deh, obosite! | 13 Mar |
| Straight up Marius Turc | Interesantă! Și-mi place mult!=D> | 13 Mar |
| Împietriţi de dor Daniela Ursu | Da, da, daaaaaaa! | 13 Mar |
| Craiul încoronat Soare George | Încoronat, bine zis, că n-a mai avut așa coroană de zăpadă de mulți ani! | 13 Mar |
| 1-20 din 830 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |