
| Galeria Foto Alpinet |
Superba zona! Pe undeva pe aici ne intalnim si cu "Sipotul lui Glasie"- un izvor binevenit oricand si la orice ora......... |
Ufff...asta ma speriasem eu, cand am gasit si stana si cabana Suru in ruina si n-aveam apa destula la noi...am zis ca suntem compromisi, trebuie sa ne intoarcem, pe uscaciunea asta...dar la ce castel de ape e Fagarasul...s-a rezolvat problema imediat mai sus, erau izvoare in toate directiile |
| Galeria Foto Alpinet |